Sposób użycia i zażywanie Laminine

Poprzednio dowiedziałeś się, jak pozbyć się hemoroidów, a ponieważ dość często pytacie o sposób użycia Laminine, dlatego dzisiaj zajmiemy się tym tematem.

Nie jest łatwo powiedzieć jaki jest sposób użycia Lamininy, bo przecież każdy przypadek jest inny i inaczej to wygląda kiedy stosujemy Lamininę sposób użycia laminine laminina-opinie.plprofilaktycznie (1 do 4 kapsułek), a inne zażywanie Lamininy będzie np. przy raku (od 10-15 kapsułek), czy innych poważnych chorobach bądź schorzeniach.

Choć nie ma niewłaściwego sposobu użycia suplementu Laminine to dla osiągnięcia najlepszych wyników zaleca się, aby zażywać Laminine na czczo i popijać czystą ciepłą wodą (nie herbatą, sokiem, kawą itp.).

Najlepiej zażywać ten suplement co najmniej pół godziny przed posiłkiem lub dwie godziny po posiłku. Wówczas bowiem następuje najlepsze wchłanianie bez żadnych strat.

Jeśli nie dolega Ci nic poważnego, to może wystarczyć Ci nawet od 1 do 2 kapsułek dziennie. Chociaż oficjalnie dawka profilaktyczna to 4 Lamininy i po 1 kapsułce pozostałych produktów.

Sposób użycia Laminine – początek.

Laminine najlepiej jest spożywać zaczynając od jednej kapsułki w pierwszym dniu, dwóch w drugim, trzech w trzecim, czterech w czwartym.
I później zwiększać co dwie, czyli 3 rano i 3 wieczorem itd.

Można wyróżnić dwa sposoby użycia Laminine:

 • 1 – 4 kapsułek dziennie – dawka profilaktyczna i
 • dawka pozwalająca na pozbycie się problemów zdrowotnych i różnych schorzeń – powyżej 4 kapsułek przy czym zwiększamy po dwie. Wynika to z faktu, że Laminina działa przez 12 godzin – więc o jedną więcej rano i jedną wieczorem).

Sposób użycia Lamininy – tabela.

Przez lekarzy firmy zostały przygotowane już dwie orientacyjne tabele (pierwsza i druga), dzięki którym wiemy, jak wygląda sposób użycia Laminine. Z tabel tych najlepiej skorzystać szczególnie w początkowej fazie, później możesz to sobie regulować w zależności od indywidualnych efektów.

Natomiast sugerowany czas zażywania Lamininy to minimum 3 miesiące (choć u wielu osób efekty występują wcześniej, a nie rzadko są to dość spektakularne spektakularne rezultaty. ale znam też osoby, którym w takim okresie Laminina nie pomogła, ale stosowały tylko po 4 kapsułki, co przy ich schorzeniach wg tabeli było zbyt małą ilością).
Później można próbować zmniejszać dawkę, szczególnie po uzyskaniu oczekiwanych rezultatów.

Przy poważniejszych schorzeniach i chorobach należy zmienić sposób użycia Laminine i zażywać od 6 do nawet 15 kapsułek dziennie.

Przy czym są to tylko sugerowane dawki i ilość spożywania Lamininy zależy od danego organizmu i Twojego samopoczucia.

Co ważne, to ilość spożywanej wody (czystej najlepiej filtrowanej wody koniecznie ze szczyptą soli na szklankę) w trakcie przyjmowania Laminine. I to bez względu na jej sposób użycia.

Wszyscy specjaliście to wyraźnie podkreślają pij bardzo dużo wody.
W ogóle powinno się pić dużo wody, a w szczególności przy spożywaniu Laminine.
Szacuje się, że ilość spożywanej wody powinna wynosić ok. 30 ml na jeden kilogram masy ciała, co przy np. 60 kg wagi ciała daje 2, a przy 90 kg ok. 3 litry dziennie.
Ja wiem, że to może wydawać się dużo, szczególnie osobom, które do tego nie są nauczone.
Ale należy pić ciepłą wodę często, małymi łykami i stopniowo okaże się, że możemy pić coraz więcej.

Oprócz Lamininy ważne jest też wiedzieć jak zażywać pozostałe suplementy tj. Laminine Omega+++, Digestive+++ i Immune+++.

Przeciwwskazania

Lamininy Omega+++ nie należy spożywać bez konsultacji z lekarzem w jednym przypadku, gdy przyjmujemy lek Warfin na rozrzedzanie krwi.
Natomiast Immune+++ nie należy podawać przy raku kości, chłoniaku i białaczce ponieważ zawarta w niej mieszanina polisacharydów stymuluje produkcję białych krwinek i może wpłynąć na pogorszenie stanu osoby chorej.
W tych przypadkach najlepiej podawać duże ilości naturalnej witaminy C.
Digestive+++ nie należy stosować przy krwawieniach z jelita.

Sposób użycia Omega+++

Przeważnie jest to jedna do dwóch kapsułek dziennie. Podobnie rzecz się ma w przypadku Digestive+++ i Immune+++, chociaż tu ilości mogą być większe w zależności od rodzaju przypadłości.

Czy wiesz, że:

 • Laminine Omega+++ wspomaga Lamininę w jej działaniu i wzmacnia to działanie nawet około czterokrotnie?

Jak już jesteśmy przy sposobie użycia Lamininy, to dobrze jest też wiedzieć, jak zażywać poszczególne produkty.

Otóż:

 • Laminine zażywamy na 30 minut przed posiłkiem rano i wieczorem (co 12 godzin);
 • Digestive+++ na 15 minut przed jedzeniem (jak zażywamy jedną kapsułkę, to przed obiadem);
 • Omegę+++ i Immune+++ w trakcie jedzenia.

Na koniec jeszcze słowo o formie spożywania Laminine.
Laminina jest w kapsułkach i w tej formie możemy ją zażywać.

Możemy też rozłączyć kapsułkę i używać Lamininę w formie proszku, bądź rozpuścić ten proszek w wodzie, co polecam zdecydowanie najbardziej.
Wówczas wchłanianie jest najlepsze, co prawda niektóre osoby wyczuwają przy tym woń jajka, ale to oznacza, że mają do czynienia z oryginalnym produktem. Tym bardziej gdy zabarwi się on na zielono (po dłuższym czasie).

Uwaga!
Ponieważ Laminine działa rewelacyjnie jest już bardzo często podrabiana i w związku z tym było już wiele przypadków oszustwa, dlatego też należy szczególnie uważać od kogo kupuje się Lamininę.

Partnerzy firmy mają zakaz sprzedaży tych produktów na portalach typu Allegro, Ebay itp.
Nie mogą też tworzyć sklepów z własnymi zestawami produktów.

Każdy z Partnerów LPGN posiada taką stronę.

I każdy, kto sprzedaje te produkty powinien okazać się taką stroną.
Dzięki takiej stronie można bezpiecznie dokonać zakupu i przyłączyć się do zespołu szczęśliwych ludzi.

Szczęśliwych bo przede wszystkim całkowicie zdrowych i w dodatku zarabiających niezłe pieniądze. 😀

Jeśli jeszcze sposób użycia Laminine budzi w Tobie jakiekolwiek wątpliwości pytaj (np. w komentarzu pod wpisem) – pomogę.

A jeśli chcesz przystąpić do współpracy lub legalnie zakupić oryginalną Lamininę to zapraszam serdecznie, a kolejnym razem powiemy sobie jak pozbyć się miażdżycy.

 


Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie mojej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • dawkowanie laminine
 • Rodzaje lamininy
 • laminona stosowanie tabela
 • laminine przeciwwskazania
 • laminine omega dawkowanie
 • laminine na ile wystarcza
 • laminina dawkowanie
 • jak stosować laminine
 • jak spożywać laminine
 • stosowanie lamininy
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ip
ip
3 lat temu

czy lamininę omega można brać z xarelto lek na rozrzedzenie krwi

Marcin
3 lat temu

Witam serdecznie, chciałbym prosić pana o pomoc przy rejestracji współpracy a przede wszystkim przy zakupie Lamninine i może omega. Jak zakupić najkorzystniej jakąś początkową partię. Potrzebuję leku dla osoby chorującej na prawdopodobnie Parkinsona polekowego, tak to określiła pani neurolog, podejrzewam że jeszcze dochodzi demencja. Osoba ma 81 lat od ok.5 miesięcy przestała samodzielnie chodzić no a teraz od miesiąca to tylko na wózku, ma zaburzenia równowagi i problem w poruszaniu nogami to taka w tej chwili najpoważniejsza jej dolegliwość no i pamięć krótka. Lekarz neurolog to tylko stwierdził i nic dalej ani diagnostyki ani rehabilitacji ani żadnej innej pomocy. Więc… Czytaj więcej »

mariusz
mariusz
3 lat temu

witam rak płuc z przerzutami czy laminine jest wskazane ? jakie z czym i ile proszę o odp. i gdzie kupić najprościej

Katarzyna
Katarzyna
3 lat temu
Reply to  mariusz

Witam, proszę o podanie sposobu użycia laminine w przypadku raka płuc.
Interesuje mnie podjęcie współpracy. Proszę o dodatkowe informacje.

Katarzyna
Katarzyna
2 lat temu

Witam.Od miesiąca suplementuje się laminine zwykła, omega oraz immune.Do tej pory miała kolor biały, po rozmieszaniu z wodą kolor zielonkawy. Teraz laminine jest różowa. Czy to jest normalne czy kupiłam od oszusta. Proszę o odpowiedź.

Iwona
2 lat temu

Witam moja córka ma 11 lat od dwóch lat choruje na cukrzycę typu 1 czy może brać lamininę.Jest na insulinie.

Marta
Marta
2 lat temu

Dzień dobry,

Proszę o informację nt sposobu użycia lamininy u 71-letniego chorego z nowotworem trzustki naciekającym na okoliczne struktury i z przerzutami do wątroby.
Interesuje mnie podjęcie współpracy.

Dziękuję i pozdrawiam,
Marta

Bernadeta
Bernadeta
1 rok temu

Dzień dobry proszę o informację jaka dawkę podać kotu w ciężkim stanie nerek? Jest obecnie płukany kroplowkami.

admin
Admin
1 rok temu
Reply to  Bernadeta

Witam Pani Beradeto, my podawaliśmy po 1 Lamininie kotce, która miała problemy z nerkami i problemy z oddawaniem moczu i to wystarczało.
Natomiast w tym układzie powinny wystarczyć dwie Lamininy dziennie (jedna rano i jedna wieczorem po 12 godzinach).

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Witam, podaję kotu, który jest w ciężkim stanie z obrzękiem brzusznym (podobno to jakiś koronawirus koci – FIP) 2 kaps. dziennie laminine od tygodnia, obrzęk trochę się powiększył, ale przynajmniej kociak je trochę. Proszę mi napisać czy można więcej podać lamininy czy zmniejszyć ilość? Niestety dzisiaj weterynarz stwierdził, że stan się pogorszył i wybija temperatura, a kociak nie chce pić też wody. Wcześniej pił sporo mleka bez laktozy ale dzisiaj już też tego odmawia. Wierzę w Laminine bo kiedyś uratowałam nią psa, ale czy w tym przypadku mi się uda….? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w podawaniu kotu tego preparatu… Czytaj więcej »

admin
Admin
1 rok temu
Reply to  Katarzyna

Przeważnie w przypadku kotów wystarcza 1 Laminina dziennie i po miesiącu, dwóch, góra trzech jest po problemie.
Widocznie to coś poważniejszego skoro dwie Lamininy nie pomagają, chociaż to dopiero tydzień.
Nie ma żadnych przeszkód, aby podawać zwiększone ilości preparatu, bo to w końcu produkt naturalny (wyciąg z jaja ptasiego w dziewiątym dniu inkubacji), także można spokojnie podwoić tę ilość.
Jeśli chodzi o koronawirusa to najlepiej jest podać inny produkt firmy LPGN, czyli Immune+++, bo ten środek kapitalnie działa na wszelkiego rodzaju wirusy.