+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Pierwsze tourne LPGN po Europie – Wrocław 19.04.2018

Pierwsze tourne LPGN po Europie – Wrocław 19.04.2018

Ostatnio w serwisie laminina-opinie dowiedziałeś się jaki jest związek między Lamininą a menopauzą, a dzisiaj pokrótce o pierwszym tourne LPGN
(producenta Lamininy) po Europie, które zaczęło się w Polsce od Wrocławia w dniu 19 kwietnia 2018 roku.

tourne po europie - wrocław 19.04.2018Dyrektor ds. finansów (czyli ten, który podpisuje wszystkie faktury) Wickson Suyanto w dość zabawny i dowcipny sposób powiedział jakie jest jego podobieństwo do jego brata bliźniaka Winstona Suyanto (Dyrektora ds. Rozwoju biznesu), który w tym samym czasie gościł na Węgrzech, więc trochę mieliśmy wrażenie, że nastąpiło jego sklonowanie.

Ale, co ważne powiedział, że głównym celem firmy LifePharm jest zrównoważony dochód (ze zdecydowanym naciskiem na słowo „zrównoważony”), czego odzwierciedleniem są poszczególne elementy nowego planu kompensacyjnego. Zapewnił też, że na chwilę obecną status Brązowego Dyrektora (nowo wprowadzony) jest jedynym na świecie, który wypłaca tak wysokie prowizje właśnie na tym poziomie. Dodał, że jeśli ktoś znajdzie inny wypłacający lepsze prowizje, to firma nie dość, że zwróci różnicę, to jeszcze obniży o 20% koszty udziału w LPGN!

Popłynęło od niego najważniejsze przesłanie – ponieważ przyłączyliśmy do naszego zespołu naszą siostrę, to jest to gwarantem, że traktujemy naszą rodzinną firmę bardzo poważnie i bardzo długofalowo.

Jednak najogólniej mówiąc było to typowe spotkanie motywacyjne dla istniejących i nowych członków zespołu. Nie otrzymaliśmy oficjalnie żadnych informacji od firmy, o których byśmy już nie wiedzieli.
W kuluarach dowiedzieliśmy się, że niebawem powinniśmy dostać już oficjalnie oświadczenie firmy na temat zmian w składzie Laminine, do której została dodana witamina C i D3.
Otrzymaliśmy zapewnienie, że dodanie witamin w żaden sposób nie wpływa negatywnie na potencjał produktu, a wprost przeciwnie. Nowa formuła została wprowadzona już kilka miesięcy temu w krajach azjatyckich i spotkała się z ogromnym uznaniem.

Dowiedzieliśmy się również, że informatycy już od pewnego czasu pracują nad usunięciem istniejących nieprawidłowości naliczania punktów do awansów. 

Potwierdzono, że firma będzie honorowała okres przejściowy do końca czerwca, kiedy to wypłaty będą naliczane nam według lepszego scenariusza. Mamy więc 3 miesiące by dostosować swoją organizację do nowych wymogów planu kompensacyjnego.

Z rozmów tych wynika, że naliczenia premii dyrektorskich zaczynają się od pierwszego miesiąca kiedy osiągamy rangę dyrektorską, natomiast otrzymanie jednorazowych nagród pieniężnych za awans czy też premii samochodowych wymaga potwierdzenia rangi dwa miesiące z rzędu.

Uważam jednak, że najciekawsze przesłanie popłynęło od kilku uczestników spotkania, których w szczególny i oryginalny sposób przepytywał Srebrny Dyrektor LPGN Andrzej Nowiński.

Ponieważ wcześniej nikt się tego nie spodziewał, to wybaczcie proszę nieco trzęsącą się rękę fotoreporterki amatorki w osobie mojej żony, która została, że tak powiem niespodziewanie wyrwana do tablicy i nagrywała z wolnej ręki, najważniejsze są jednak te historie i wynikające z nich przesłania. Zobacz koniecznie te dwa filmiki:

 

W kolejnym wpisie dowiesz się o tym jak destrukcyjnie wpływa na nasze zdrowie cukier i co zrobić, aby temu zaradzić.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Pierwsze tourne LPGN po Europie – Wrocław 19.04.2018
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!