LAMININA-OPINIE.PL

SUPLEMENT DIETY LAMININA ::: BLOG DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE ZDROWIE!

Opinie lekarzy o Lamininie i pozostałych produktach LPGN

W tym wpisie postanowiłem zebrać te dotychczasowe opinie lekarzy o Lamininie, które są już zamieszczone w serwisie laminina-opinie.pl, ale w różnych miejscach.

Teraz opinie lekarzy o Lamininie będą w tutaj w jednym miejscu, a to dlatego, że widzę, iż wiele osób jest opinie lekarzy o lamininie - laminina-opiniezainteresowanych właśnie tym tematem.

Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że w naszym przeświadczeniu tkwi pozytywne nastawienie do działań lekarzy, co jest całkowicie zrozumiałe. 

I mimo, że nie w każdym aspekcie medycyna konwencjonalna pomaga nam, tak jakbyśmy tego oczekiwali, to nasze zaufanie do lekarzy jest cały czas ogromne.

Lekarze bowiem w Polsce robią świetną robotę, choć nie do końca (niestety) radzą sobie tak dobrze z chorobami przewlekłymi i nowotworami, których w ostatnim czasie mamy cały wysyp niczym na grzybobraniu… (swoją drogą bardzo lubię zbierać grzyby i może dlatego to porównanie), no ale do rzeczy.
Bowiem w tym względzie nie ma w ostatnim czasie większego postępu, ale miejmy nadzieję, że to się niebawem zmieni.
A póki co starajmy się pomagać sobie wzajemnie i korzystać z metod, które w tym względzie się już sprawdzają.

Dlatego drogi czytelniku przekazuję w Twoje ręce ten wpis, gdzie lekarze z całego świata wypowiadają się o Lamininie i pozostałych produktach firmy LifePharm Global Network (LPGN).

Poniżej zamieszczam stanowiska lekarzy o Lamininie, najwięcej wiedzy o Lamininie i pozostałych produktach ma oczywiście Lekarz Naczelny – członek Rady Naukowej LPGN dr Edward Andujar i siłą rzeczy filmów z nim jest najwięcej.

Ale myślę, że najważniejsze, to te jak działa Laminina i te pozostałe trzy produkty tj.: Omega+++, Digestive+++ i Immunee+++:

i o badaniach klinicznych Lamininy i pozostałych produktów:

oraz tych dwóch sesji pytań i odpowiedzi:


Ale też jest już wiele innych opinii lekarzy o Lamininie i tych pozostałych wspaniałych produktach LPGN.

Na początek dr Inga Kovalevskaya – lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Lamininą, która omawia działania wszystkich czterech produktów:

Natomiast na poniższym filmie swoje opinie o Lamininie wyraziła dr Danuta Broniarczyk na bazie doświadczeń ze swoimi pacjentami.

Podczas eventu w Warszawie poruszyła takie zagadnienia jak: Parkinson, uszkodzenie wątroby, pojawienie się zdolności mówienia u 5 letniej dziewczynki z problemami poporodowymi z “Markerem 3”, problemy neurologiczne u dzieci (w tym autyzm), menopauza, oraz problemy z niepłodnością zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn:

A tutaj opinia rosyjskiego lekarza dotycząca 14 miesięcznego chłopca, u którego bardzo znacząca poprawa nastąpiła już po pierwszym dniu stosowania (dziecko zaczęło chodzić, mimo, że wcześniej tylko pełzało):

Podczas eventu w Krakowie wypowiadał się też lekarz z Węgier Gyorgy Bandi, który sam pozbył się cukrzycy dzięki Lamininie, ale też przedstawił przypadek 7-letniego chłopca, który z wadą mózgu i po przeszczepie wątroby wyszedł z tych dolegliwości i jest teraz zdrowym dzieckiem.

To na chwilę obecną tyle z nagranych opinii lekarzy o Lamininie i pozostałych produktach.
Będę je tutaj zamieszczać na bieżąco.

Natomiast tutaj znajdziesz drogi czytelniku m.in. opinię lekarza weterynarii, bo Laminina działa również świetnie w przypadku zwierząt, o czym możesz się przekonać czytając ten wpis: działanie Lamininy na zwierzęta.

Myślę, że warto obejrzeć te opinie o Lamininie, wyrażane przez osoby, które tak, jak ja doznały już tego dobrodziejstwa stosowania tych wspaniałych produktów.

A jeśli jeszcze nie czytałeś o tym, jak można pozbyć się osteoporozy, to teraz możesz to nadrobić. 🙂

 Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Dodaj komentarz