Nagrane prezentacje projektu LamiNine

Na tej stronie w ramach laminina-opinie zobaczysz nagrane prezentacje LamiNine, na których poznasz przeróżne przypadki działania Lamininy:

Czasami zamiast czytać wolimy obejrzeć sobie jakieś prezentacje w formie video, stąd pomysł, aby udostępnić to właśnie w takiej formie.

prezentacje laminine - laminina-opinie.plTakie nagrane prezentacje Laminine mają tę przewagę nad innymi, że możemy je sobie odtworzyć w dowolnym czasie i miejscu.

Dobrałem najciekawsze moim zdaniem prezentacje w wykonaniu różnych osób głównie po polsku.
Ale zaczniemy od najważniejszej od strony zdrowotnej osoby w LifePharm czyli Lekarza Naczelnego – członka Rady Naukowej LPGN.

Prezentacja Laminine – dr Edward Andujar:

(Tutaj znajdziesz instrukcję jak włączyć tłumaczenie na język polski).


Prezentacja projektu LifePharm Global Network (LamiNine) Tadeusza Tomczyka z 14.11.2016:

Poniżej najnowsza prezentacja LamiNine Bartłomieja Górki z 17.02.2017:

Prezentacja Projektu Laminine z 9.11.2016 w wykonaniu Andrzeja Zajko – Brązowego Dyrektora LPGN, do wysłuchania której serdecznie zapraszam:

Ponadto zobacz poniższą prezentację możliwości biznesowych w LPGN z 12 września 2017 w wykonaniu Srebrnego Dyrektora LPGN Andrzeja Nowińskiego:

Podsumowując na tej stronie masz możliwość zapoznania się z wieloma rożnymi prezentacjami, co powinno spowodować lepsze zrozumienie tego tematu.

Teraz zachęcam do podejrzenia prawie 100 letniej historii Lamininy, ponieważ dowiesz się wielu ciekawostek na temat Lamininy i jej historii.
I jeśli jesteś już zdecydowany na przystąpienie do projektu lub zakup produktów LPGN, to zapraszam na stronę współpracy.

 


Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie mojej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • prezentacja lamininy
  • prezentacje lamininy
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] nasze prezentacje, gdzie usłyszysz bardzo wiele opinii osób, które mówią wprost, jak im pomogła Laminina. A […]

trackback

[…] naszych prezentacji dowiesz się znacznie więcej o efektach działania Lamininy – warto więc posłuchać, bo […]