W ostatnim wpisie zobaczyłeś opinie lekarzy o Lamininie i produktach firmy LPGN, a dzisiejszy temat to: Laminina stylem życia.

Co wiesz już o Lamininie?
Laminina stylem życiaJeśli śledziłeś wszystkie moje wpisy regularnie, na pewno wiesz o niej wystarczająco dużo, aby zostać w tej dziedzinie ekspertem.
Mimo wszystko, jako że wiedzę trzeba pogłębiać, będę zasypywał Cię kolejnymi informacjami na temat tego cudownego preparatu.

Dziś natomiast przekonasz się, że jest to nie tylko zwykły suplement.
Postawię tezę “Laminina stylem życia”.
Chcesz wiedzieć jakie argumenty za nią przemawiają?

Historia Lamininy

Chcąc obronić tezę “Laminina stylem życia” odnieść się trzeba do jej początków, a te jak być może już wiesz są bardzo zamierzchłe.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Laminina wykryta została już w roku 1929, kiedy to kanadyjski lekarz Dr John R. Davidson odkrył tak zwaną esencję życia, pochodzącą z zapłodnionych jaj w przełomowym etapie inkubacji.

Wówczas Laminina stylem życia jeszcze nie była i oczywiście nikt jej jeszcze tak nie nazywał, bo był to “wyciąg z młodej tkanki”.
Już wtedy jednak Kanadyjczyk próbował leczyć takim specyfikiem swoich pacjentów chorych na raka i w ogromnej ilości przypadków mimo mało zaawansowanej medycyny mu się to udawało.
Mimo wszystko środowisko medyczne uznało te badania i metody lecznicze za kontrowersyjne, przez co na Lamininę musieliśmy poczekać dość długo.
A tym bardziej na to, aby zaczęła ona mieć wpływ na styl życia wielu osób.

Po śmierci Davidsona w roku 1949 na kilka dekad o tych badaniach zapomniano. Ponownie światełko w tunelu dla tej metody leczniczej zapalił Dr. Bjodne Eskeland, choć miało to miejsce pięćdziesiąt lat później.
Wiedz, że to czołowy norweski badacz w dziedzinie kurzych jaj, a więc jak mało kto znał się na rzeczy. Nie wiadomo, czy miał on wizję do tego, że Laminina stanie się stylem życia, ale na pewno głęboko wierzył, że prędzej czy później przynajmniej przyczyni się ona do zrewolucjonizowania medycyny.

Rola dwóch naukowców w tym, że dziś Laminina to styl życia jest niepodważalna.
Podkreślić chcę jeszcze, że dużą rolę miała w tym także firma LifePharm Global Network (LPGN), która odkryła te badania i postawiła na nogi szereg naukowców, których zadaniem było stworzenie naturalnego suplementu skutecznego i dostępnego dla każdego.
Tak oto powstała Laminina.

Podsumowując tę część, podkreślę raz jeszcze, że do wytworzenie Lamininy to zasługa:

 • – dr Johna R. Davidsona,
 • – dr Bjodne’a Eskelanda,
 • – firmy LifePharm Global Network.

Laminina – styl życia i kompletny program prozdrowotny

O Lamininie jako stylu życia mówić można z dwóch powodów.
Po pierwsze musisz wiedzieć, że jest to dziś suplement, po który sięga się na każdym kontynencie, choć na pewno nie mamy tu jeszcze do czynienia z apogeum jej popularności.

Z drugiej strony nie da się przejść obojętnie wobec kwestii tego, jak oddziałuje ona na Moje, Twoje i zdrowie wszystkich innych, którzy po ten suplement sięgną.
Jej działanie prozdrowotne, jak mam nadzieję miałeś się już okazję przekonać na własnej skórze jest niepodważalne. Regularne stosowanie Lamininy pomaga w naturalny sposób zregenerować każdą żywą komórkę Twojego organizmu, przez co stosować można ją jako suplement podtrzymujący dobrą kondycję zdrowotną, zapobiegając zagrażającym nam chorobom i pozwalającą na pozbycie się wielu 
poważnych chorób włącznie z nowotworami.

Zauważ też, że Laminina stylem życia może być i w zasadzie jest z jeszcze jednego powodu.
Wiele osób, być może w tym także i Ty korzysta dziś z usług anto-aging medicine, a więc medycyny przeciwstarzeniowej.
Jak pewnie wiesz, czasu nie da się zatrzymać, choć z Laminine da się go nawet cofnąć. Odmładza ona bowiem nasze własne komórki macierzyste i determinuje organizm do wytwarzania nowych. Dzięki temu na dłużej można cieszyć się pięknym młodym wyglądem oraz dobrą kondycją.

Laminina, a styl życiaJeśli chciałbyś brać udział w ekskluzywnych wycieczkach i zarabiać przy tym niezłe pieniądze, to możesz przystąpić do programu i dowiedzieć się, jak osiągnąć stan życia pozwalający na spełnianie swoich zachcianek zachowując przy tym pełnię zdrowia.

Bardzo możliwe, że wszystkie te korzyści sprawią, że Laminina stylem życia stanie się też dla Ciebie i Twoich bliskich. Wystarczy, że postawisz na produkt składający się z “ekstraktu życia”, w którego skład wchodzą:

 • – OPT9(tm) opatentowana formuła zawierająca wyciąg z zapłodnionego jajka w dziewiątym dniu inkubacji,
 • – proteiny morskie pod postacią chrząstki płetwy rekina,
 • – fito-proteiny z fermentowanego grochu żółtego,
 • – minerały,
 • – witaminy,
 • – 22 aminokwasy.

Przy stosowaniu Lamininy dobrze jest skorzystać z pozostałych produktów LPGN tj. Omega+++, Digestive+++ i Immune+++, które znacznie przyśpieszają jej działanie, a oprócz tego same w sobie działają rewelacyjnie.

A tak będzie wyglądać kolejny rejs statkiem, który LifePharm organizuje w czerwcu 2018 r. 

Chcesz się załapać, zapraszam do kontaktu.

Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności

.

Laminina stylem życia
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • LPGN stylem życia
 • laminina a styl zycia
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!