Laminina – pierwszy event w Krakowie

Opinie o Lamininie zapewne już znasz, a dzisiaj w serwisie laminina-opinie pierwszy pobyt w Polsce przedstawicieli firmy LPGN produkującej Lamininę i pierwszy event w Krakowie.

W dniu 14 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 w hotelu QHotel to właśnie Kraków gościł przedstawicieli producenta Lamininy firmy LPGN – LifePharm Global Network ze Stanów Zjednoczonych.
I tak organizując ten event w Krakowie spotkali się oni z liderami, partnerami i sympatykami suplementu Laminine oraz zaproszonymi gośćmi.

W ten sposób rozpoczął się pierwszy event w Krakowie.

pierwszy event w krakowie - laminina-opinie.plWcześniej, bo w dniu 12 kwietnia odbył się event w Warszawie, a dzień później we Wrocławiu.

LPGN na evencie była reprezentowana przez V-ce Prezesa ds. rozwoju Steve’a Brovn’a oraz lekarza z wieloletnim doświadczeniem współpracującego z firmą dr Edward’a Andujar’a – członka Rady Naukowej.

Dodatkowym smaczkiem była obecność Ireny Savchin – jednej z największych liderek LPGN Tytanowego Dyrektora i trenera motywacyjnego w jednej osobie.

Na wstępie głos zabrał Steve Brovn, który w krótkim zarysie przedstawił historię powstania i właścicieli firmy.

zarząd LPGN - laminina-opinie.plDowiedzieliśmy się m.in., że firma została założona przez studiującego wcześniej w USA biznes i suplementację Wicky Suyanto pochodzącego z Indonezji.
Założył on wraz ze swoimi dwoma synami spółkę LifePharm Global Network wydzielając ją od spółki matki LifePharm, Inc.

Miało to miejsce w roku 2010. W 2011 spółka rozpoczęła działalność w marketingu sieciowym ze swoim flagowym produktem, czyli Lamininą.

Ponadto Steve w bardzo humorystyczny sposób przedstawił swoją rodzinę (żona japonka i czworo dzieci). Powiedział, że właśnie rodzina jest jego prawdziwym DLACZEGO i właśnie dlatego zaangażował się w ten biznes.

(Jeśli już przy tym jesteśmy, to ważne abyś i Ty znalazł swoje faktyczne DLACZEGO, czyli rzeczywisty powód dla którego rozpoczynasz jakikolwiek biznes. Bo bez tego raczej niewiele osiągniesz).

dr Edward Andujar - laminina-opinie.plKolejnym mówcą był dr Edward Andujar przedstawiając w jaki sposób działa Laminina i pozostałe trzy produkty, które w zdecydowany sposób przyśpieszają wchłanialność Lamininy, ale też stanowią wartości same w sobie.

Porównał całość do domu, gdzie Laminina jest, jak fundament tego domu, Omega+++ to system wentylacyjny, Digestive+++ zastępuje wszystkie rury i kanalizację, a Immune+++ to ściany ochraniające dom.

Podał również dość szczegółowo, w jaki sposób dokonuje badań klinicznych związanych z działaniem Lamininy z wykorzystaniem tzw. podwójnej ślepej próby.
W badaniach tych udowodniono m.in., że następuje o 58% obniżenie trójglicerydów, które normalnie jest bardzo trudno obniżyć. Wiem to po sobie – zobacz efekty działania Lamininy. 😀

Na koniec poinformował, że te badania kliniczne trwają cały czas w różnych krajach. Zaapelował do lekarzy w Polsce, którzy chcą wziąć udział w dalszych badaniach, aby zgłosili swój akces.

Po doktorze głos zabrała Irena Savchin przedstawiając możliwości współpracy z LPGN.

Były też emocjonujące wystąpienia i szczere łzy, kiedy to jedna z kobiet opowiedziała o tym jak Laminina uratowała jej życie. A miało to miejsce wówczas, kiedy to drążył ją rak.
Okazało się, że jest to Jolanta Kaźmierczak jedna z liderek, która niedawno odebrała od firmy czek na 17000 dolarów USA.

event w Krakowie - Svitlana Dozhak - laminina-opinieNatomiast w trakcie spotkania swój czek, tym razem na kwotę 65000$ odebrała inna liderka Svitlana Dozhak. Wiele osób chciało go dotknąć – i niektórym (w tym mnie) to się nawet udało. 😀

Całe spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze, a trwało ponad 3 godziny.

Zobacz też, jak przebiegał drugi – tym razem już dwudniowy event Laminine (LPGN). Zorganizowany był on przez firmę z okazji Pierwszej rocznicy wprowadzenia Lamininy na rynek Polski (a tym samym europejski).

Tutaj możesz podejrzeć opinie o Lamininie.
A tu przyłączyć się do organizacji zdrowych i szczęśliwych ludzi tak w Polsce, jak i na świecie. 😀

 


Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie mojej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • laminina kraków
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments