LAMININA-OPINIE.PL

SUPLEMENT DIETY LAMININA ::: BLOG DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE ZDROWIE!

Laminina – event w Krakowie

Dzisiaj w laminina-opinie pierwszy pobyt w Polsce przedstawicieli firmy LPGN produkującej Lamininę i pierwszy event w Krakowie.

W  dniu 14 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 w hotelu QHotel to właśnie Kraków gościł przedstawicieli producenta Lamininy firmy LPGN – LifePharm Global Network ze Stanów Zjednoczonych, którzy spotkali się z liderami, partnerami i sympatykami suplementu Laminine oraz zaproszonymi gośćmi.

I temu tematowi dzisiaj poświecimy kilka słów w laminina-opinie.pl.

event w krakowieWcześniej, bo w dniu 12 kwietnia odbył się event w Warszawie, a dzień później we Wrocławiu.

LPGN na evencie była reprezentowana przez V-ce Prezesa ds. rozwoju Steve Brovn’a oraz lekarza z wieloletnim doświadczeniem współpracującego z firmą dr Edward’a Andujar’a – członka Rady Naukowej.

Dodatkowym smaczkiem była obecność Ireny Savchin – jednej z największych liderek LPGN Tytanowego Dyrektora i trenera motywacyjnego w jednej osobie.

Na wstępie głos zabrał Steve Brovn, który w krótkim zarysie przedstawił historię powstania i właścicieli firmy.

laminina - event w krakowieDowiedzieliśmy się m.in., że firma została założona przez studiującego wcześniej w USA biznes i suplementację Wicky Suyanto pochodzącego z Indonezji, który wraz ze swoimi dwoma synami założył spółkę LifePharm Global Network wydzielając ją od spółki matki LifePharm, Inc.

Miało to miejsce w roku 2010, a w 2011 spółka rozpoczęła działalność w marketingu sieciowym ze swoim flagowym produktem, czyli Lamininą.

Ponadto Steve w bardzo humorystyczny sposób przedstawił swoją rodzinę (żona japonka i czworo dzieci) podając, że własnie rodzina jest jego prawdziwym DLACZEGO i właśnie dlatego zaangażował się w ten biznes.

(Jeśli już przy tym jesteśmy, to ważne abyś i Ty znalazł swoje faktyczne DLACZEGO, czyli rzeczywisty powód dla którego rozpoczynasz jakikolwiek biznes. Bo bez tego raczej niewiele osiągniesz).

Laminina - event w KrakowieKolejnym mówcą był dr Edward Andujar przedstawiając w jaki sposób działa Laminina i pozostałe trzy produkty, które w zdecydowany sposób przyśpieszają wchłanialność Lamininy, ale też stanowią wartości same w sobie.

Porównał całość do domu, gdzie Laminina jest, jak fundament tego domu, Omega+++ to system wentylacyjny, Digestive+++ zastępuje wszystkie rury i kanalizację, a Immune+++ to ściany ochraniające dom.

Podał również dość szczegółowo, w jaki sposób dokonuje badań klinicznych związanych z działaniem Lamininy z wykorzystaniem tzw. podwójnej ślepej próby, gdzie udowodniono, że następuje o 58% obniżenie trójglicerydów, które normalnie jest bardzo trudno obniżyć (wiem to zresztą po sobie – zobacz efekty działania Lamininy 🙂 )

Na koniec poinformował, że te badania kliniczne trwają cały czas w rożnych krajach i zaapelował do lekarzy w Polsce, którzy chcą wziąć udział w dalszych badaniach, aby zgłosili swój akces.

Po doktorze głos zabrała Irena Savchin przedstawiając możliwości współpracy z LPGN.

Były też emocjonujące wystąpienia i szczere łzy, kiedy to jedna z kobiet opowiedziała o tym jak Laminina uratowała jej życie, kiedy to drążył ją rak.
Później okazało się, że jest to Jolanta Kaźmierczak jedna z liderek, która niedawno odebrała od firmy czek na 17000 dolarów USA.

laminina - event w krakowieNatomiast w trakcie spotkania swój czek, tym razem na kwotę 65000 dolarów odebrała inna liderka Svitlana Dozhak i wiele osób chciało go dotknąć – i niektórym (w tym mnie) to się nawet udało. 🙂

Całe spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze, a trwało ponad 3 godziny.

Zobacz też, jak przebiegał drugi – tym razem już dwudniowy event Laminine (LPGN) zorganizowany przez firmę z okazji Pierwszej rocznicy wprowadzenia Lamininy na rynek Polski, a tym samym europejski.

Tutaj możesz podejrzeć opinie o Lamininie i przyłączyć się do organizacji zdrowych i szczęśliwych ludzi tak w Polsce, jak i na świecie. 🙂

   Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Dodaj komentarz