LAMININA-OPINIE.PL

SUPLEMENT DIETY LAMININA ::: BLOG DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE ZDROWIE!

Laminina cena – jaka rzeczywiście jest?

Dzisiaj w laminina-opinie.pl o tym jaka faktycznie jest cena Lamininy i pozostałych produktów firmy LPGN?

laminina cenaNie da się ukryć, że Laminina jako naturalny suplement potrafi uruchomić nasze własne komórki macierzyste.
I w aspekcie zdrowia daje każdemu naprawdę sporo korzyści.

Zresztą udowodniłem to już wielokrotnie i nadal będę to robił.

Wszystko dlatego, aby jak największe grono osób przekonało się do tego suplementu.
Bo wiem, że regularne zażywanie Lamininy jest ogromną korzyścią dla naszego organizmu, a przecież na zdrowiu zależy nam najbardziej, prawda?


No właśnie. Jeśli tak, to czy nie powinieneś się na taki suplement zdecydować?

Pewną mgiełką tajemnicy natomiast owiana jest cena Lamininy i pozostałych produktów, co wynika trochę ze złożoności tego tematu, ale rozbierzemy go dzisiaj na czynniki pierwsze.

Jaka faktycznie jest cena Lamininy i pozostałych trzech produktów.

Jedni uważają, że cena Lamininy jest zbyt wysoka, podczas kiedy inni sądzą, że nie ma pieniędzy, które by nie oddali za to, aby poprawić stan swojego zdrowia.
Osobiście murem stoję za tymi drugimi. Ale rozumiem, w jakich czasach żyjemy i to, że wielu z nas każdą złotówkę przed wydaniem obróci kilkukrotnie.
To także jest fakt i trudno jest się z tym nie zgodzić.

Jak w związku z tym kształtują się ceny Lamininy?

Jaka jest więc cena Lamininy i innych produktów LifePharm Global Network.

Zanim przejdziemy do konkretów skupmy się jeszcze tylko na chwilkę na produktach firmy LifePharm Global Network (w skrócie LPGN).
O tym pisałem już wielokrotnie, ale podkreślę raz jeszcze, że Laminina jest podstawowym produktem, z którym firma wystartowała, ale później, aby przyspieszyć jej działanie wprowadziła trzy kolejne suplementy, bo 
poza tym mamy do czynienia jeszcze z:

  • Omega +++ odpowiadającą głównie za nasze serce i układ krążenia,
  • Immune+++ korzystnie wpływająca na układ odpornościowy,
  • Digestive+++ podnoszący sprawność układu pokarmowego i wydalniczego.

Koszta i cena Lamininy – brać czy nie brać?

Doszliśmy do sedna czyli ceny Lamininy.
Ile zatem przyjdzie nam za nią zapłacić?
Najważniejsze co musisz wiedzieć, to że cena Lamininy zależy od sposobu jej nabycia.

Myślę, że możemy tutaj mówić o trzech takich sposobach:

1. Wyższa cena Lamininy – gdy kupujemy jako Klient detaliczny z oficjalnej strony (co jest pewne i bezpieczne, ale tutaj cena w zależności od kursu euro wynosi ok. 220 zł za opakowanie) lub z drugiej ręki (tutaj trzeba uważać, aby zakupu dokonywać od zarejestrowanego partnera, bo z uwagi na rewelacyjne działanie Lamininy jest ona już podrabiana i co rusz słychać o dokonywanych oszustwach).
Uwaga, Partnerzy firmy LPGN mają zakaz sprzedaży tych produktów na portalach typu Allegro, Ebay itp. czy też tworzenia swoich sklepów z własnymi zestawami produktów!
Ceny z drugiej ręki kształtują się od ok. 150 zł za jedno opakowanie Lamininy wzwyż.

Uwaga!
Teraz doszła jeszcze kolejna opcja tj. zakup jako Klient preferowany.
Mamy wówczas dostęp do produktów z 25% zniżką w stosunku do Klienta detalicznego, a także pozwala to na dostęp do automatycznej dostawy (zakupy z bezpłatną wysyłką i dostęp do darmowych prezentów). Umożliwia ona również dostęp do udziału w ofertach specjalnych i promocjach.

Klient preferowany, jak się tylko na to zdecyduje może w każdej chwili płynnie zostać Partnerem firmy.

2. Niska cena Lamininy – gdy jesteśmy zarejestrowanym partnerem firmy LPGN.

3. Najniższa cena Lamininy – gdy jako partner firmy wiemy, jak ją jeszcze bardziej obniżyć.

Aby dowiedzieć się więcej o cenie Lamininy proponuję, abyśmy zaczęli od analizy punktu 1.

W tym przypadku możemy sobie kupić Lamininę z oficjalnej strony od Partnera firmy LPGN, który dał nam do niej link. Takiej jak ta moja strona. Można też kupić Lamininę od oficjalnego Partnera bądź na rynku wtórnym (co zdecydowanie odradzam i wiesz już dlaczego).

W 2. przykładzie jako Partner mamy dostęp do ceny hurtowej, czyli pakietów. Wówczas pojedyncze opakowanie wychodzi znacznie taniej, niż gdy sami rejestrujemy się jako Kupiec bądź nabywamy Lamininę z drugiej ręki.
Więc jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej.

I wreszcie w 3. przykładzie możemy za Lamininę zapłacić najmniejszą cenę – czyli decydujemy się zostać Partnerem. Wtedy nasz opiekun (sponsor) podpowiada nam, jak to zrobić.
W takiej sytuacji oprócz tego, że mamy dostęp do pakietów otrzymujemy również premie od sprzedaży wygenerowanych w naszym zespole. 

Zobaczmy wobec tego, jak cena Lamininy przekłada się teraz w poszczególnych przypadkach:

przykładowo w 1. przypadku cena Lamininy (jednego opakowania – 30 kapsułek) wynosi 36,20€  (plus koszty transportu ok. 11€ i plus 8% podatek VAT,), co w sumie daje 50,976€, a przy kursie 4,30 daje 219,20 zł.

w 2. przykładzie cena Lamininy
jest już niższa i zależy od pakietu, który sobie wybierzemy.
Przy czym z grubsza rzecz biorąc, im droższy pakiet, tym mniejsza cena pojedynczego opakowania. Niektóre pakiety nie są obciążone ceną transportu.
Na przykład przy ostatnim pakiecie promocyjnym jego cena wynosiła 302,40 euro brutto (z VAT-em i nie był on objęty kosztami transportu).
Podaję to tylko jako przykład, bo tego pakietu już nie ma, z tym, że co jakiś czas wchodzą nowe.
Zawierał on 12 opakowań, co powodowało, że jedno opakowanie kosztowało średnio 25,20€, czyli prawie 111 zł.
Co, jak widzisz powoduje już dużą różnicę w cenie.

 

Ale najwięcej zyskujemy w przypadku 3.

Bo gdy nabędziemy kolejny raz taki pakiet za 302,40€, to przy jego wartości punktowej dostaniemy zwrot 34€ na nasze konto, więc jeszcze o tyle pomniejsza się nam cena Lamininy i pozostałych produktów.
I to nie licząc dodatkowych euro za pozostałe bonusy. Plan marketingowy pozwala z czasem całkiem dobrze zarabiać na Lamininie.
Ale tutaj Twój opiekun podpowie Ci, jak można zarobić na zakupach osób poleconych przez nas do tego projektu. (Oczywiście jeśli opiekun to wie…).

Więc te ceny są całkiem dobre i chyba warto się nad tym pochylić. 🙂

Nie trudno zatem zauważyć, że im kupujemy więcej, tym cena Lamininy jest niższa.
Tym samym warto się zastanowić jakiego rodzaju zakupy i w jakiej cenie chcemy dokonywać. A już zdecydowanie najlepiej przedyskutować to z osobą polecającą nam te produkty.

Dodać należy, iż cena jednego opakowania Lamininy i Omega+++ (nie mylić z Omegą dostępną na rynku!) jest taka sama. Nieco niższa jest cena dwóch pozostałych produktów, czyli Digestive+++ i Immune+++.

Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Ci temat cen Lamininy. Jak masz pytania to zamieść je proszę w komentarzu poniżej, albo kontaktuj się ze mną bezpośrednio.

A jeśli nie widziałeś jeszcze opinii o Lamininie i efektów jej działania w naszej rodzinie, to zobacz je koniecznie i zapraszam do rejestracji do Laminine bądź jej zakupu.

Przy czym jeśli chodzi o zakup, to zalecam go szczególnie osobom, które chcą tylko wypróbować Laminine. Natomiast przy rejestracji sugeruję wykorzystać mnie do pomocy, aby nie popełnić jakiegoś błędu.

Wiem, że jak spojrzy się na te ceny, to ludzie różnie reagują.
Ale jak zdamy sobie sprawę, że kupujemy własne komórki macierzyste, to wówczas zupełnie zmienia to postać rzeczy.

Mamy do wyboru zdrowie, albo … cierpienie.
(Przepraszam, że ujmuję to tak bezpośrednio, ale czy można inaczej?).

Wiesz już dlaczego te produkty warto kupić i jakie możesz mieć z tego korzyści. Wiesz też, że mogą one rozwiązać one Twoje (bądź osób Ci bliskich) problemy zdrowotne.

Nie musisz mi jednak wierzyć na słowo – sprawdź rezultaty innych osób – w internecie są ich tysiące z całego świata.
Chociaż myślę, że jednak mi wierzysz. 😉

Jeśli już wcześniej zapoznałeś się z Lamininą, to wiesz, że jest to produkt poza wszelką konkurencją, bo jako jedyny na świecie posiada czynnik wzrostu fibroblastów FGF2. Ten pobudza do pracy nasze własne komórki macierzyste, co sprawia, że doprowadza nasz organizm do pełnej równowagi. A w stanie równowagi tylko nasz mózg decyduje o kolejności usuwania poszczególnych dolegliwości.

Więc nie ma na co czekać, bo czasy mamy jakie mamy i trzeba korzystać z tego póki jeszcze te produkty są dostępne na rynku.
Bo kto wie co będzie jutro…

Zadzwoń do mnie lub napisz i zapraszam do współpracy – oczywiście także możesz tutaj nabyć legalnie oryginalne produkty firmy LPGN.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Dodaj komentarz