+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Laminina, a potencja i erekcja

Laminina, a potencja i erekcja

Poprzednio w serwisie dowiedziałeś się, jak się pozbyć stwardnienia rozsianego, a dzisiaj powiem w jaki sposób suplement Laminina wpływa na potencję (i erekcję) u mężczyzn.

Dlaczego poruszam tak (często drażliwy dla mężczyzn i obchodzony bokiem) temat, jak potencja (i erekcja) Laminina a erekcjapotęgują przy stosowaniu Lamininy?
Ponieważ już teraz temat ten dotyczy ogromnej ilości stosunkowo bardzo młodych ludzi. Okazuje się bowiem, że młody człowiek unika umawiania się na randkę właśnie z obawy, czy … podoła.
A jeśli już u młodych ten temat się pojawia, to co dopiero dzieje się u starszych od nich mężczyzn?

Tak niestety, problemy z potencją (i erekcją) dotykają dziś już nie tylko seniorów, ale i znacznie młodszych mężczyzn.
Składa się na to kilka czynników.

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że takie problemy mogą mieć bardzo wiele przyczyn.
W obecnej dobie nie dostarczamy już do organizmu odpowiednich substancji w codziennym pożywieniu, bo ich tam po prostu nie ma, albo jest ich za mało (za to jest coraz więcej chemii z uwagi na stosowanie sztucznych nawozów etc).

Ponadto brak potencji lub erekcji może być wywołany przez tzw. choroby przewlekłe, które coraz częściej dotykają już bardzo młode osoby jak np. cukrzyca typu 2.

Również przyczyniają się do tego:

 • otyłość,
 • choroby serca i układu krążenia,
 • przerost prostaty,
 • choroby układu nerwowego,
 • przewlekłe paleniem tytoniu,
 • nałogowe spożywanie alkoholu,
 • zaburzenia endokrynologiczne, czy
 • choroby psychiczne.

  laminina a potencjaWiele (jeżeli nie wszystko) zależy od trybu naszego życia i odżywiania, a także nawadniania organizmu.

  Leczyć takie zaburzenia można na wiele różnych sposobów, ale ponieważ daleki jestem od stosowania leków na bazie chemii, to zdecydowanie bardziej polecam odpowiednie suplementy.

Często niestety zmiany wymaga nasz sposób odżywiania – zobacz, co powinniśmy spożywać, aby być zdrowym.

Warto postawić też na najlepsze suplementy diety, a wśród nich Lamininę, która przy braku potencji (i erekcji) działa wręcz rewelacyjnie (!), a przy tym (co bardzo ważne) w żaden sposób nie szkodzi, a wręcz pomaga na jeszcze inne nasze schorzenia, choroby (w tym różnego rodzaju nowotwory), czy wiele innych dolegliwości (w tym możesz dzięki Laminie pozbyć się „najgroźniejszej choroby” naszych czasów, czyli STRESU.

Jak Laminina pomaga na potencję?

Laminina to produkt, który utrzymuje organizm w doskonałej formie fizycznej, mentalnej i emocjonalnej.
Pomaga również przy problemie, jakim jest potencja (i erekcja).
Aby dowiedzieć się dlaczego, tak jest, że Laminina pomaga na wiele schorzeń, chorób i różnych dolegliwości zobacz, jak działa Laminina, produkt w pełni naturalny.

W dwóch słowach Laminina zawiera w sobie wyciąg z zapłodnionych kurzych jaj w dziewiątym dniu inkubacji. To z kolei mnóstwo składników odżywczych potrzebnych do odpowiedniego rozwoju, ale i rozwiązywania problemów na poziomie komórkowym (bo w kolejnym dniu z tego jaja wyklułoby się już żywe kurczę).

Oczywiście, jak widzisz Laminina pomaga nie tylko na potencję (i erekcję), ale również na wiele innych schorzeń, czego ja jestem
najlepszym przykładem (przy okazji zobacz moje efekty i nie tylko moje, bo całej rodziny i zwierząt).

W Laminine znaleźć można m.in.:

 • aminokwasy,
 • białka i peptydy oraz
 • FGF2, czyli czynnik wzrostu fibroblastów.
  To właśnie związek chemiczny zwanym czynnikiem wzrostu fibroblastów jest tu kluczowy.
  Co istotne, Laminine jest jedynym źródłem FGF2 dla osób dorosłych, a tej naturalnej substancji wraz z wiekiem niestety nam ubywa.

FGF2 przypisuje odpowiednie komórki macierzyste do naszych organów, sprawiając, że zostają one przywrócone do swego pierwotnego stanu.

Komórki macierzyste i aminokwasy są transportowane tam, gdzie w danym momencie organizm potrzebuje ich najbardziej.

Pomaga też na płaszczyźnie emocjonalnej.

Jakie zależności zachodzą pomiędzy stosowaniem Lamininy, a potencją (i erekcją)?

Po prostu Laminina potencję (i erekcję) zwyczajnie wzmaga, ale nie tylko. Poza tym jest to produkt, który:

 1. zwiększa ilość energii,
 2. polepsza stan emocjonalny,
 3. obniża poziom stresu,
 4. stymuluje produkcję testosteronu.

A to wszystko w sposób oczywisty wpływa na zależność, jaka zachodzi na linii Laminina – potencja (i erekcja).

Jednak Laminina na tej płaszczyźnie pomaga też kobietom, między innymi zwiększając ich LIBIDO, więc  w tym względzie (własnie przy potencji (i erekcji) u mężczyzn i libido u kobiet) najkorzystniej jest ją stosować przez obie strony jednocześnie. 😉

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Laminina, a potencja i erekcja
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma 2 komentarzy

 1. Tak, to wszystko prawda. Brałem przed wielu laty, coś zbliżone do opisanych tu procedur wytwarzania tego suplementu. Działanie bardzo silne. Ale brałem to w końskich dawkach. Chyba będę promował ten produkt. Ile zapłacą, jeżeli miesięcznie będę miał z 7 klientów? 10 zł? Czy może nic? Z tego linku do webinaru klient ucieka już po 10 minutach- mowa- trawa dla osób już zaawansowanych w tym biznesie i straszenie zmianami na gorsze.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!