LAMININA-OPINIE.PL

SUPLEMENT DIETY LAMININA ::: BLOG DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE ZDROWIE!

Jak pozbyć się raka w naturalny sposób

Dzisiaj w serwisie laminina-opinie pochylimy się nad tym, nad czym wiele osób się zastanawia, czyli jak pozbyć się raka w naturalny sposób?

Nie da się ukryć, że wszelkiego rodzaju nowotwory są dziś zmorą XXI wieku.

jak się pozbyć raka - laminina-opinie.plJak pokazują różne badania, zachorowalność na nie szybko rośnie.

Niestety nie możemy tego powiedzieć o wyleczalności raka, bo z tym w dalszym ciągu nie jest dobrze, a nawet coraz to gorzej.

Rzecz jasna są sytuacje, w których udaje się uratować pacjenta i pozbyć się raka w stu procentach, to jednak są to znikome odsetki, biorąc pod uwagę całkowitą liczbę zachorowań.

W większości przypadków i tak trudno jest mówić o całkowitym wyeliminowaniu raka, a jedynie przedłużą trochę nasze życie. 

Pośród polskich lekarzy, którzy starają się wyleczyć raka króluje chemioterapia.

Czy jest skuteczna?

Być może zabija ona choć w części komórki rakowe, ale chyba nie trzeba uwydatniać, jak źle działa na resztę naszych organów. Należy tu podkreślić, że tak wyleczyć raka w zasadzie się nie da.

Większość o tym nie wie, ale już pod koniec ubiegłego wieku było wiadome, że po chemii ludzie żyją średnio około 3,5 roku, podczas kiedy bez niej o 9 lat dłużej.

Łatwo więc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w ten sposób można pozbyć się raka?

Jak pozbyć się raka bez chemii w naturalny sposób?

Czy możliwe jest to, aby pozbyć się raka w kilka tygodni, a nawet dni?

Wielu w to oczywiście nie wierzy i nie ma się co temu dziwić, bo skoro pozbycie się raka jest tak proste, to dlaczego każdego roku, miesiąca, dnia, ba nawet godziny umiera na nowotwory tak wiele osób?

Oczywiście trudno się z tym pogodzić.

Warto byłoby zapytać dlaczego? 

Kto słyszał o tym, że pozbyć się raka można np. poprzez wlewy z askorbinianu sodu, amigdaliny, czy oleju z konopi?

Tylko nieliczni, ale to zrozumiałe.

Takich metod się nie praktykuje w zwykłych szpitalach.

Lekarze nie mogą powiedzieć, że pozbycie się raka w taki sposób jest możliwe, bo obowiązują ich procedury. W efekcie nie mają oni nic do powiedzenia, a to dlatego, że wszystkim rządzą korporacje farmaceutyczne, które wówczas na takim procederze ogromnie by straciły.

Dlatego też wydaje się, że wyleczalność raka w Polsce w najbliższych latach najprawdopodobniej nie posunie się na przód.

Owszem zostajemy zasypani danymi o coraz większej liczbie wyleczonych. To prawda, ale dlaczego nie porówna się tego z liczbą zachorowań?

Przecież tych także jest coraz więcej. W efekcie procent wyleczalności raka jest coraz niższy i jak tak dalej pójdzie, to nadal będzie spadał.

Prekursor nowoczesnej onkologii – Leonard Colldwel

Jednym z lekarzy, który jest zaszczuwany, a otwarcie mówi o tym, że pozbyć się raka można innymi sposobami niż chemia czy naświetlanie jest dr Leonard Colldwel.

Leczy on chorych na nowotwory swoimi sposobami i jak wielokrotnie udowodnił, istnieją niekonwencjonalne metody na pozbycie się raka i wcale nie trzeba niszczyć swojego organizmu, aby ten cel osiągnąć. Wymienione wyżej wlewy jak najbardziej w efekcie pozbycia się raka sprawdzają się naprawdę dobrze i dają zadowalające efekty.

 

Podobnie jest z Laminine, o której na rynku również jest coraz głośniej, jako że naprawia ona nasz organizm na poziomie komórkowym.

Laminina jest nie tylko znakomitym środkiem zapobiegawczym, ale pomaga też w pozbyciu się raka.

Suplementacja Lamininy przez kilka miesięcy może doprowadzić do tego, że pozbyć się raka uda nam się w całości, a nowotwór zostanie już tylko niemiłym wspomnieniem.

A to dlatego, że Laminina działając na poziomie komórkowym stopniowo doprowadza nasz organizm do stanu homeostazy (czyli równowagi).

A nasz organizm będąc w tym stanie sam potrafi sobie poradzić ze zdecydowaną większością dolegliwości zdrowotnych.

Jak się zatem okazuje, być może nie jest, a przynajmniej nie musi to być choroba, przy której jest się skazanym na żegnanie się ze światem jaki znamy.

Medycyna jest tak daleko posunięta, że pozbycie się raka, a przynajmniej większości nowotworów powinno być na porządku dziennym.

Układ sił jaki mamy jednak na scenie farmaceutycznej sprawia, że konwencjonalne metody jeszcze długo nie przyniosą na tym polu większych sukcesów..

Dlaczego zatem nie odwrócić karty życia i nie zainteresować się metodami niekonwencjonalnymi, które szansę na to, aby pozbyć się raka dają o wiele większe?

Tym bardziej że pacjent niczym nie ryzykuje, bo w tym przypadku żadnych skutków ubocznych nie ma.

Wystarczy podejrzeć jak pozbyć się raka naturalnie za pomocą LamiNine.

 Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:

Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Dodaj komentarz