Efekty działania Lamininy – moje, rodziny, psa i kota

Widziałeś już opinie o Lamininie, a teraz pozwól, że opiszę jakie efekty działania Lamininy odczuwamy z żoną po ok. trzymiesięcznej kuracji.

Jak na tak krótki okres czasu jesteśmy bardzo zadowoleni z tych efektów działania Lamininy.

efekty działania lamininy - laminina-opiniaW moim przypadku Laminina pomogła już przy niesamowitym bólu ramienia pochodzącego od górnej części kręgosłupa (zniesiona lordoza szyjna).

W zasadzie nie było pozycji, w której by nie bolało.

A lekarz powiedział mi, że na to nie ma lekarstwa, a do bólu trzeba się przyzwyczaić, przy czym nie mogę nic nosić (nawet pół bochenka chleba i nie podnosić rąk do góry – żebym sobie wybił z głowy np. wieszanie firanek).

Brałem zastrzyki i najmocniejsze środki p-bólowe, chodziłem na przeróżne masaże, krioterapię i nic to nie dawało.

Mimo, że w krótkim czasie pomogło to mojej żonie na oczy (czytaj poniżej), to nie wierzyłem, że może mi to pomóc na kręgosłup.
A powiem szczerze powiedziałem Magdzie, że prędzej mi kaktus… no wiesz.

To samo powiedziałem liderom, którzy wówczas prezentowali te produkty, zresztą zasypywałem ich mnóstwem pytań.
No powiem szczerze nie mieli ze mną łatwo, bo kompletnie w to nie wierzyłem.

I gdy w pewnym momencie po około trzech miesiącach pojawiły się efekty działania Lamininy i ból zniknął całkowicie z mojego ciała, to nie dowierzałem do końca, że to prawda…

Nadal bardzo ograniczałem wszelkie ruchy, aby nie przywołać ponownie tego potwornego bólu i chodziłem, jak robot.
(W rozmowie z kuzynką okazało się, że ona z takim samym bólem borykała się przez 4 lata…).

Teraz efekt jest taki, że gdy się budzę, to nic mnie nie boli, kompletnie nic… aż sam w to nie wierzę.
To dla osób młodych może być normalne, ale dla osób już dobrze po 50-tce nie koniecznie..
Bo mnie wcześniej przeważnie coś bolało, coś strzykało itp. bo w końcu mam już prawie 56 lat.
A teraz mam nadzieję, że te efekty działania Lamininy utrzymają się na stałe (wiesz jakie to cudowne uczucie?) 😀

Czuję też dodatkowy przypływ energii i to jak wstępują we mnie coraz większe siły witalne i znacznie częściej pojawia się uśmiech na twarzy.
Przestały mi łzawić oczy i pokazywać takie pajączki w oczach.
Bardzo wyraźnie zanikają objawy trądzika różowatego, na który już przez rok czasu brałem antybiotyk, bo nic innego nie pomagało.
Ponadto wzrósł mi wyraźnie apetyt i jem dużo częściej i więcej, a przy tym schudłem już ok. 4 kg.

Aha zapomniałbym o kolejnym efekcie działania Lamininy.

Otóż już zaraz na samym początku stosowania Lamininy przestałem brać całkowicie magnes na skurcze w stopach.
A brałem po 2 tabletki dziennie i to nie zawsze pomagało.
Z oczywistych względów nie będę pisać jakie konkretnie tabletki brałem, ale były one w wersji forte, czyli mocniejsza dawka).
Nie powiem, ale dawało mi to w kość, a skurcze łapały mnie mimo, że brałem te tabletki w sytuacjach kiedy trochę dłużej postałem na chłodnym podłożu, albo w czasie kąpieli w basenie.
Ale najgorzej było, gdy łapały podczas snu…
Przy suplemencie Laminine efekt był praktycznie natychmiastowy.
I teraz nie dość, że nie biorę żadnych innych tabletek, to skurcze nawet się nie przypominają (w żadnych okolicznościach).

Takiego efektu działania Lamininy nie spodziewałem się już po 4 miesiącach.

Efekty działania Lamininy po 4 miesiącach:

  • Przestałem całkowicie chrapać, aż sam nie bardzo w to wierzę.
    No z tego, to najbardziej cieszy się Magda. 😀
  • Włosy zaczęły mi wyraźnie ciemnieć, chociaż siwizna mi wcale nie przeszkadza, ale wcześniej nic takiego nie miało miejsca.
  • Ponadto wzrok poprawił mi się już na tyle, że leżąc odczytuję to co leci na pasku w tv bez okularów. Do niedawna było to raczej, jak się domyślasz w sferze kompletnej abstrakcji.
  • Stałem się też dużo spokojniejszy. Nastąpiła dalsza utrata wagi ciała o 0,5 kg. (w sumie z 92 zostało teraz do 87,5 kg).

Jak więc widzisz tych efektów działania Lamininy jest już całkiem sporo, a kolejne są w drodze…, bo

  • Trądzik różowaty jeszcze bardziej się pomniejszył, chociaż dalej paskuda siedzi, ale widać już wyraźnie, że to jego agonia 😀
  • Ciśnienie coraz częściej oscyluje w granicach normy (tj. 120 na 80), dam znać jak już całkowicie się unormuje.

Niebawem będę robić sobie wyniki, to będzie już jakieś odniesienie, chociaż niewielkie, bo stosując normalnie tabletki te wyniki też były (są) raczej dobre z wyjątkiem trójglicerydów, których norma jest przekroczona (czasami do tego stopnia, że w ogóle nie można zmierzyć cholesterolu LDL).

Właśnie zrobiłem sobie wyniki (po 5 miesiącach stosowania Lamininy) i już teraz mogę definitywnie mówić, że efekty działania Lamininy i pozostałych trzech produktów są rzeczywiście wyśmienite.

Otóż trójglicerydy, o których dr Edward Andujar mówił na evencie w Krakowie, że bardzo trudno jest je zbić spadły mi do poziomu 1,99 (poprzedni wynik z października 2015 to 3,29, a jeszcze wcześniejszy z lipca 2015 to 5,08), także teraz już tylko troszkę brakuje mi do osiągnięcia prawidłowej normy tj. poniżej 1,7.
Natomiast wszystkie pozostałe wyniki zbliżyły się zdecydowanie do najbardziej prawidłowego poziomu, czego efekty najlepiej widać na załączonych tu wynikach:

wyniki z 04.2016:
rezultaty działania lamininy u mnie - laminina-opinie


wyniki z 10.2015:

efekty działania lamininy u mnie - laminina-opinie


Zobaczmy teraz jakie efekty działania Lamininy mają miejsce u Magdy.

Żeby nie było, że mówię tylko o swoich rezultatach, to teraz przedstawię efekty działania Lamininy, jakie nastąpiły w przypadku żony.
U Magdy nosiliśmy się z zamiarem przeprowadzenia w krótkim czasie operacji oczu, gdyż ból nie pozwalał jej już normalnie funkcjonować. A pracy przy komputerze mogła poświęcać tylko bardzo krótkie chwile, bo ból był nie do wytrzymania.

Jednak po tym, jak przedstawiła nam swoje efekty działania Lamininy moja sponsorka czyli osoba, która powiedziała mi o Lamininie (bo ze sponsoringiem nie ma to nic wspólnego), a dotyczące właśnie wzroku postanowiliśmy spróbować z Lamininą.

I okazało się, że była to bardzo dobra decyzja, gdyż już dosłownie po kilku dniach Magda mogła pracować przy laptopie. Nie odczuwała przy tym żadnego bólu oczu, trzeba przyznać, że to był dość szybki efekt działania Lamininy.
Oprócz tego po dwóch tygodniach przestała jej doskwierać taka dość wstydliwa przypadłość, jak hemoroidy, które strasznie jej dawały w … kość. Też dobry rezultat – przyznasz?
Miała też zimne stopy i na noc często musiała zakładać skarpety, a teraz śpi z odkrytymi stopami.
Kolejnym efektem było uregulowanie pracy jelit i teraz załatwia się już regularnie tylko raz dziennie, przy nawet sześciu razach wcześniej.

Rezultaty działania Lamininy u Mamy.

Zaczęliśmy też podawać Lamininę mamie, lat 86 – chociaż naprawdę trudno było ją przekonać 🙂 Na razie bierze tylko dawkę profilaktyczną (2 Lamininy dziennie + jedną omegę). Spowodowało to, że wyregulowała się u niej gospodarka jelitowa i znacznie lepiej sypia.
Ok. minęło kilka miesięcy (mamy lipiec 2017) – Mama stosuje już po 4 Lamininy, 4 Omegi+++ i po jednej Digestive+++ i Immune+++.
W tym czasie odstawiliśmy jej całkowicie lek na rozrzedzenie krwi, bo przyjmowała go w związku z niewielkim udarem mózgu. Udar przeszła kilka lat temu, ale też odstawiliśmy wszystkie leki na nadciśnienie.
Ciśnienie wyregulowało się jej do tego stopnia, że przestała je mierzyć codziennie, bo czuje się po prostu wybornie…

Efekty działania Lamininy u psa.

Nasza 11 letnia suczka (Mona) zaczęła jakiś czas temu mieć problemy z wątrobą i powiększonym sercem. I na nic się zdały dotychczas stosowane lekarstwa, więc i jej zaczęliśmy podawać Lamininę. Poinformuję o efektach, bo niebawem będziemy jej robić kolejne badania.

My oczywiście dalej bierzemy Lamininę i oczekujemy kolejnych oznak jej pozytywnych rezultatów.

Jak chcesz też mieć szybkie efekty działania Lamininy u siebie, to zapraszam na współtworzenie ze mną tego projektu i do współpracy lub legalnego zakupu oryginalnej Lamininy.

Z naszych prezentacji dowiesz się znacznie więcej o efektach działania Lamininy – warto więc posłuchać, bo rezultaty są praktycznie w każdym segmencie zdrowia.
Skorzystaj, bo warto!

No i mamy kolejne wyniki działania Lamininy – tym razem u naszego psa.

Mamy już wyniki (24.05.2016) od weterynarza, które przyjęliśmy z radością. Bo po dwóch miesiącach od zastosowania Lamininy są wyraźnie pozytywne efekty.
Zresztą zobacz sam, jaki to efekt dało zastosowanie Lamininy u naszej suczki:
wyniki działania lamininy u pieska - laminina-opinieefekty działania lamininy u psa- laminina-opinie
Jak widzisz jest jeden istotny wynik, który nas wcześniej niepokoił – ten zaznaczony na czerwono.

Pogarszał się on dość niepokojąco od marca 2015, by w marcu 2016 osiągnąć apogeum (683).

Dlatego na początku kwietnia (2016) postanowiliśmy jej podawać Lamininę (po jednej tabletce rano i wieczorem). Dwa tygodnie później dodaliśmy jedną Omegę co drugi dzień.

Jak na razie dało to kapitalne efekty, bo wynik jest najlepszy z dotychczasowych (261). Nie jest to jeszcze optymalny wynik, ale o efekt końcowy jesteśmy już dużo bardziej spokojni.

Oczywiście będę tu załączać wyniki kolejnych badań tak naszych, jak i psa, bo rezultaty są zadziwiające.
Wiele osób uważa bowiem, że Laminine działa jak placebo, ale przecież – co w przypadku ludzi jest do przyjęcia – to psu nie da się wmówić, że coś działa, albo nie, prawda?
Tym bardziej zachęcam do zakupu Laminine i współpracy w tym projekcie.

Zobacz też jakie efekty działania Lamininy mają inne osoby:

Tutaj znajdziesz również rezultaty działania Lamininy u innych ludzi.

PS
Mamy kolejny wynik Mony (naszej suczki) i jest on bardzo zadowalający – zobacz:

efekty działania laminine - laminina-opinieTen efekt, który nas najbardziej interesuje, to ten zaznaczony na czerwono dotyczący stanu wątroby. Jak widzisz w porównaniu do poprzedniego pomniejszył się on prawie dwukrotnie!

Co prawda nie jest to jeszcze norma, bo ta powinna mieścić się w granicach od 9 do 70 U/L. Ale jak myślisz, czy następnym razem wynik ten pójdzie w górę, czy w dół?
I tak już jesteśmy dużo bardziej spokojni, bo teraz ma już tylko dwukrotnie przekroczoną normę. A dopiero wzrost kilku do dziesięciu razy ponad normę świadczy o zapaleniu wątroby. A przekroczenie normy kilkudziesięciokrotne wskazuje na toksyczną martwicę wątroby.
Czyli jak miała 683 U/L, to miała prawie 10-cio-krotnie przekroczoną normę.
Więc było zapalenie wątroby, które niestety zbliżało się już powoli do jej martwicy mimo stosowania najlepszych leków!

Widać z tego, że Laminina uratowała jej życie, super – oby tak dalej Laminino.

Historia (Lamininy) jednak pisze swój ciąg dalszy. (12.11.2016)

Otóż od jakiegoś czasu jedna z dwóch naszych kotek dostała wysypki w okolicy ogona, za uszami i na brzuchu.
Wysypka ta zaczęła zamieniać się w coraz to większe rany, na których powstawały strupy.

efekty działania lamininy u kota - laminina-opinieBadania wykazały (wyniki były wysyłane aż do Niemiec), że jest to alergia pokarmowa – uczulenie na rybę w każdej postaci.
Leczenie w tym przypadku mogło polegać tylko na podaniu bardzo drogich zastrzyków raz na dwa tygodnie.

I wiesz co jest w tym najgorsze, że praktycznie nie ma pokarmów dla kotów, które nie byłyby w jakimś stopniu oparte o ryby. Jest tylko jeden taki specjalistyczny suchy pokarm, który nie zawiera ryby, ale kotka niestety nie chciała go jeść.

Ponad miesiąc temu zastosowaliśmy u niej Lamininę (po jednej kapsułce dziennie).
No i co – znowu stał się cud!
„Młoda”, bo tak się wabi ta kotka (chociaż ma już ponad 10 lat) przestała lizać chore miejsca, je co chce, wszystkie rany poznikały, skóra jest czysta i jej sierść stała się piękna i błyszcząca. Lamininę podajemy jej w dalszym ciągu.

A przy okazji nasza Pani doktor weterynarii bardzo zainteresowała się Lamininą, co nie dziwi szczególnie, gdy wiemy jak działa Laminina na zwierzęta.

Aktualizacja 19.07.2017
Minęło trochę czasu i powiem krótko, że my z żoną od dłuższego czasu nie przyjmujemy żadnych leków na bazie chemii.
Zażywamy tylko profilaktyczne dawki Lamininy i pozostałych produktów i czujemy się wręcz rewelacyjnie.
Mamy przy tym mnóstwo energii i wszystko nam się chce. 🙂

Kotka po miesiącu już więcej nie musiała przyjmować Lamininy, a psu podajemy nadal profilaktyczne dawki. O Mamie wspomniałem już powyżej.

rezultaty działania lamininy u kotki - laminina-opiniePomogliśmy również kotce Kalince znajdującej się pod opieką fundacji Centaurus, która miała podobne objawy do naszej kotki i wiele innych przypadłości.

Tak biedactwo wyglądało przed przyjmowaniem Lamininy (po lewej), a tak około miesiąc po rozpoczęciu suplementacji Lamininą (poniżej).

efekty po podaniu lamininy kotce - laminina-opinieBardzo chętnie przyjmowała Lamininę do posiłków, a nawet nie chciała ich spożywać bez Lamininy.

Zresztą kotka ta nadal poszukuje swojego domu i kogoś, kto na co dzień ją pogłaszcze…

Może czeka właśnie na Ciebie???

.

.

 

.


Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie mojej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • laminina rezultaty
  • rezultaty działania lamininy
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Dlaczego dbam o zdrowie | Dbam o zdrowie
5 lat temu

[…] jeśli znasz takie osoby, to najlepiej podaj im link do tej strony, bo jak rozejrzysz się wokół siebie, to z pewnością dostrzeżesz wiele takich osób, które […]

trackback
Jak działa laminina? | Sesanti.pl
5 lat temu

[…] Pamiętajmy, że zdobycie produktu nie musi być wcale trudne, jednak na rynku istnieje wiele oszustów. Sprzedają oni podobne preparaty za tańszą cenę. Nie wiemy jaki posiadają one skład i jak wpłyną na nasze zdrowie. Dlatego informacje należy zbierać tylko ze stron poważnie podchodzących do tematu https://laminina-opinie.pl/efekty-dzialania-lamininy-moje-rodziny-psa-i-kota/ […]

Adam
Adam
5 lat temu

Witam szukam komentarza uwiarygodniającego jakąkolwiek skuteczność zastosowanie przedstawianego produktu w przypadku boleriozy (wczoraj ukąsił kleszcz )

Janusz
Janusz
4 lat temu

Szukam wiadomosci przyjmowania lamininy na lagodny przerost prostaty,wysoki cholesterol i podwyzszony poziom cukru

Genek
Genek
3 lat temu

Witam, chcę się dowiedzieć jak długo i ile Lamininy muszę brać, by ustąpiły bóle ramion i całych rąk (prawdopodobnie od kręgów szyjnych) oraz wyleczyć colitis (choroba jelit). Pozdrawiam

Emilka
Emilka
3 lat temu

Witam, czy ma pan przypadki uleczenia łuszczycy.Jak brać laminine przy tej dolegliwości i jak długo.

Magda
Magda
3 lat temu

Witam. Nowotwór, przerzuty w wątrobie. W tym momencie ostra żółtaczka, czy laminina pomoże?

Bernadeta
Bernadeta
1 rok temu

Jaką dawkę podać kotu kiedy nerki odmawiają pracy?

admin
Admin
1 rok temu
Reply to  Bernadeta

Powinny wystarczyć dwie Lamininy dziennie co 12 godzin przez pierwszy miesiąc, a później jak stan się poprawi po jednej dziennie przez kolejny miesiąc.
Następnie, jak już stan wróci do normy można zrobić przerwę, albo cały czas podawać po jednej Lamininie dziennie.
Pozdrawiam