LAMININA-OPINIE.PL

SUPLEMENT DIETY LAMININA ::: BLOG DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE ZDROWIE!

Dwudniowy Event LPGN (Laminine) w Krakowie

Dzisiaj w laminina-opinie o zakończonym już dwudniowym evencie firmy LifePharm Global Network (producenta LamiNine), który miał miejsce w dniach 23-24.10.2016 roku w Krakowie.

kolejka przed wejściem na event - laminina opinieJuż po raz drugi Kraków gościł u siebie znamienitych gości z USA jak również spore grupy ze Słowacji, Czech i Węgier (bo to za pośrednictwem Polski weszły te państwa do coraz liczniejszej rodziny LamiNine), a także innych krajów oraz ogromną grupę Polaków z całego kraju.

W evencie swoją obecnością zaszczycił nas po raz pierwszy sam Prezydent firmy Vicky Suyanto wraz z małżonką oraz kilka innych osób z zarządu z Stevem Braunem i dr Edwardem Andujarem na czele.

Ponadto obecnych było wielu liderów jak Irene Savchin, Svitlana Dozhak, Monika Kminiak oraz kilku liderów z wymienionych wyżej krajów wraz ze swoimi grupami.

Ale na początku z uwagi na dużą ilość gości swoje trzeba było odstać… 🙂

Spotkanie to miało miejsce w Sali Konferencyjnej Hotelu Best Western przy ul. Opolskiej 14a w Krakowie i przebiegało w bardzo uroczystej scenerii.

Było wprost naładowane olbrzymią dawką energii i emocji (też wielu łez kiedy to swoje historie opowiadali poszczególni uczestnicy).

Łzy pokazały się w oczach nawet lekarzowi z Węgier, który sam wyszedł z cukrzycy, ale mocno wzruszył się opowiadając historię 7 letniego chłopca, którego osobiście leczył. Chłopiec ten miał poważną wadę mózgu (urodził się z przyduszeniem, miał przeszczep wątroby) i dzięki podaniu mu Lamininy wyszedł z tych poważnych dolegliwości obronną ręką.

Wzruszenie towarzyszyło wszystkim, kiedy na scenę wychodziły kolejne osoby, które już pozbyły się bardzo poważnych dolegliwości lub dopiero są w trakcie procesu pozbywania się rożnych chorób i przypadłości i nie rzadko z trudem jeszcze wchodziły na scenę, ale które już wiedzą, że Laminina przyczynia się skutecznie do naprawy ich organizmów.

Zauważyć należy, że event odbył się w rocznicę wprowadzenia do Polski

(a jednocześnie na cały rynek europejski) flagowych produktów LPGN, czyli rewelacyjnie działającego suplementu Laminine oraz trzech wspomagających ją produktów opisanych nieco wyżej.

event-kraków-10.2016 - laminia opinie

Nie obyło się oczywiście bez nagród dla osób osiągających sukcesy w LifePharm Global Network, ale sporym zaskoczeniem była ilość liderów,

event krakow scena pelna liderow - laminina-opinie

którzy wyszli wywołani na scenę, bo zapełniła się ona praktycznie w całości…

A oklaskiwało ich około 400 gości, którzy tak licznie zgromadzili się na evencie.

Mnóstwo osób wygrało bardzo wartościowe nagrody podczas prowadzonej w pierwszym dniu loterii.

Podczas eventu zgodnie z zapowiedzią został zademonstrowany zupełnie nowy produkt oparty również na formule ekstraktu z jaj – serum o nazwie Lamiderm Apex, o którym nieco więcej za chwilę.

W trakcie eventu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek: 

 • okazuje się, że Omega+++ zapobiega odkładaniu się wapna w żyłach i pomaga zapobiec arteriosklerozie (a to dzięki zawartości w sobie witaminy K2 i koenzymu Q10),
 • natomiast Digestive+++ zapobiega powstaniu raka, co wynika z najnowszych badań klinicznych, które to wyniki zaskoczyły nawet samego dr Edwarda Andujare. Ponadto Digestive+++ powoduje, że powstaje połączenie pomiędzy żołądkiem i jelitem grubym (które z wiekiem zostaje poprzerywane) i dzięki temu do jelita grubego przedostają się zawarte w Digestive+++ prebiotyki. 
 • uświadomiono nam też, że Immune+++ ma wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu limfocytów, których nie może być ani za dużo ani za mało w organizmie. Dotychczas wiedzieliśmy, że Immune+++ pomaga przy przeziębieniach, a teraz wiemy też, że stosując 2 x 2 Immune+++ przez 5 dni pozbędziemy się grypy! Super.

Pierwszy dzień zakończył się uroczystą kolacją dla wszystkich gości, którzy mogli poznać się bliżej z właścicielem

event tort rocznicowy - laminina opinie
firmy Vicky Suyanto i jego małżonką oraz pozostałymi członkami zarządu LPGN i najlepszymi liderami w tym biznesie. 

Tort wręczony z rąk Vicky Suyanto - laminina opinie

I zapewniam, że torcik wręczony osobiście z rąk właściciela LifePharm Global Network Vicky Suyanto w towarzystwie największych liderek LamiNine w osobach Ireny Savchin i Svitlany Dozhak (Tytanowych Dyrektorów – czytaj pięknych, zdrowych, bardzo bogatych i szczęśliwych kobiet) smakuje wyśmienicie (palce lizać). 🙂

Drugiego dnia eventu (24.10.2016) odbyło się szkolenie,
a z ust Steva Brauna dowiedzieliśmy się jakie zmiany firma szykuje w 2017 roku.

I tak oto będziemy mieli dostęp do:
 • aplikacji na telefon LifePharm Connect App,
 • strony z lekarzami,
 • systemu edukacyjnego – trzy kroki, jak zacząć,
 • wszelkich narzędzi w językach narodowych (np. polskim),
 • większej ilości programów nagrodowych,
I co już może ważniejsze dla obecnych Partnerów firmy, to:
 • powstaje program regionalnych spotkań, szkoleń, seminariów itp.
 • będzie obsługa klienta w różnych językach,
 • broszury i ulotki będą tłumaczone m.in. na j. polski,
 • będą zestawy startowe z bezpośrednim linkiem do zestawu dla nowego klienta,
 • nastąpi poszerzenie funkcjonalności w biurze on-line,
 • pojawią się też rozszerzenia do planu wynagrodzeń i
 • jeszcze wiele innych usprawnień.
Wracając do wprowadzonego już oficjalnie nowego kosmetyku serum o nazwie Lamiderm Apex, to jak pokazały badania kliniczne już po 3 dniach używania serum powoduje on 200% przyrost elastyny i 250% przyrost kolagenu co przekłada się na zdecydowaną poprawę w wyglądzie skóry. 
Nadto firma jest tak pewna tego serum, że objęła go 100% gwarancją zwrotu pieniędzy dla niezadowolonych klientów.
Wygląda więc na to, że zastąpi on nie tylko gabinety kosmetyczne, ale w niektórych przypadkach nawet kliniki dermatologiczne.
 

I tak jesteśmy już po tym dwudniowym evencie – jak możesz zapewne wnioskować z tego wpisu była to wprost niepowtarzalna impreza.

Ale o tym poświadczyć mogą tylko Ci co byli na niej osobiście, bo pewnych rzeczy nie da się przekazać słowami, to po prostu trzeba przeżyć.
Powiem krótko dali czadu.

I na koniec cyfry, które powalają z nóg, jak choćby ta, że:
 • w 2016 roku liczba krajów, które przystąpiły do LPGN wzrosła z 4 do 40 i ta,
 • że w tym roku nastąpił 190 procentowy wzrost sprzedaży produktów LPGN w samej tylko Polsce,

a to przecież jeszcze nie koniec roku…

Nie czekaj więc dłużej, tylko dołącz do naszej wielkiej rodziny LamiNine i dziel razem z nami to szczęście.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Dodaj komentarz