+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Witaminy w Lamininie

Witaminy w Lamininie

Dzisiaj w laminina-opinie.pl zobaczymy jakie witaminy znajdują się w produktach LPGN (LifePharm Global Network).

O pozytywnym działaniu Lamininy na nasz organizm już wiesz.

witaminy c i d3 w lamininieDostarczając do prawidłowego funkcjonowania witamin i aminokwasów wspomagamy w naszym organizmie gospodarkę witaminowo-białkową.

Z całą pewnością jesteś do tego produktu przekonany, choć w przeciągu kolejnych tygodni będą się tu pojawiać dalsze wpisy tylko to potwierdzające.

Bowiem Laminine dzięki swoim składnikom to suplement najlepszy z najlepszych, który na poziomie komórkowym skutecznie pobudza komórki do życia i szybszej regeneracji.

Poza tym warto zauważyć, że produkty LPGN pomagają dostarczyć do naszego organizmu niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania witamin i aminokwasów.

Przyjrzyjmy się każdemu z tych składników nieco bliżej.
W tym wpisie pod lupę weźmiemy witaminy, a w następnym będą aminokwasy.

Najważniejsze witaminy w produktach Laminine.

Nie bez powodu dzieci uczy się od młodych lat, aby jadły jak najwięcej owoców i surowych warzyw. Wszystko dlatego, że witaminy a lamininiazawierają one w sobie mnóstwo korzystnie wpływających na nasz organizm witamin.

Witaminy są już dostępne w samej Lamininie w postaci:

 • witaminy C i D3 (jednak w stosunkowo niskich proporcjach),

a ponadto dostępne są jeszcze w preparatach Omega+++ oraz Immune+++ firmy Lifepharm Global Network.

Chcąc więc zwiększyć dawkę witamin można dodatkowo postawić na preparaty Laminine, Omega+++ oraz Immune+++, które są ogromnym dostawcą odpowiednio witaminy C i D3, witaminy K2 oraz witaminy C.

 • Czy wiesz, że najwięcej witaminy C w owocach zawiera czarna porzeczka, a z kolei najwięcej witaminy D3 dostarczymy do naszego organizmu przebywając na słońcu (najlepiej poddając się jego działaniu w samo południe przez pełny kwadrans)?

I bez obawy (wbrew temu co mówią tzw. specjaliści) nic nam nie grozi poddając się 15-to minutowemu naświetlaniu przez promienie słoneczne w samo południe, jeśli tylko nie przesadzimy z czasem.

Myślę, że w przypadku witamin C i D3, (które zawiera Laminina) nie muszę wspominać o ich dobroczynnym wpływie na nasz organizm, zatem teraz skupię się na witaminach zawartych w pozostałych produktach firmy LPGN.

Witamina K2MK7 przede wszystkim zapobiega odkładaniu wapnia w tętnicach. Poza tym jej dobroczynne działanie zauważono przy wielu innych dolegliwościach, m.in.:

 • starzeniu się organizmu,
 • chorobach serca,
 • osteoporozie,
 • chorobie Alzheimera i innych schorzeniach mózgu,
 • zmarszczkach,
 • żylakach,
 • cukrzycy,
 • reumatoidalnym zapaleniu stawów,
 • stwardnieniu rozsianym,
 • chorobach nowotworowych.

Źródła witaminy K2 (nie mylić  witaminą K1, która w niewielkim stopniu jest w stanie przyczynić się do poprawy naszego zdrowia) to przede wszystkim mięso, żółtka jaj, kiszona kapusta i masło. Dziś witaminy K2, a są to dwie grupy – K2-MK4 i K2-MK7 znajdziecie także w Lamininie. Poza ochroną naszego organizmu przede wszystkim wymienionymi dolegliwościami dodajmy, że witaminy K2 zapewniają odpowiedni poziom wapnia w zębach i kościach. Tak więc te witaminy z tej grupy są dla nas jak najbardziej niezbędne.

Witamina C (występujące w Lamininie i w Immune+++) to z kolei przede wszystkim ochrona naszego organizmu przed wszelkimi infekcjami, choć oczywiście nie tylko.
Wszak nie bez powodu mówi się, że witaminy z tej grupy to witaminy w zasadzie na wszystko. Nie każdy zdaje się mieć świadomość tego, że dzięki witaminie C przez dłuższy czas możemy utrzymać młody wygląd.
Potwierdzone naukowo jest bowiem, że witamina C odmładza naszą skórę.
Co jeszcze?
Otóż warto podkreślić, że witaminy te pomagają także w walce z anemią, a to dlatego, że witaminy z grupy C przyspieszają wchłanianie wapnia. Z drugiej strony należy zaznaczyć, że brak tej witaminy skończyć się może szkorbutem czy gnilcem.

Oczywiście źródła tej witaminy znajdziemy w wielu produktach, a przede wszystkim owocach jagodowych, owocach dzikiej róży, czarnej porzeczce, owocach cytrusowych, natce pietruszki, czy papryce czerwonej, Jedna kapsułka Laminine Immune+++ zawiera w sobie dużą zawartość witaminy C, która w dodatku charakteryzuje się rozłożoną w czasie wchłanialnością.
Czy nie lepiej postawić na suplementację witaminy C w takiej formie?

Nie da się zatem ukryć, że produkty Laminine zawierają w sobie wiele składników, które są dla naszego organizmu niezbędne. Oczywiście jak wspomniałem na wstępie tymi składnikami są witaminy i aminokwasy.
W tym wpisie, żeby Cię za bardzo nie zanudzać, przedstawiłem tylko witaminy.

Niebawem więcej dowiesz się o aminokwasach występujących w Lamininie.
Wszak każdy ze składników w produktach Laminine jest równie ważny i trzeba mu poświęcić tak samo dużo uwagi.

 Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Witaminy w Lamininie
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!