+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Laminina cena – jaka rzeczywiście jest?

Laminina cena – jaka rzeczywiście jest?

Dzisiaj w laminina-opinie.pl o tym jaka faktycznie jest cena Lamininy i pozostałych produktów firmy LPGN?

laminina cenaNie da się ukryć, że Laminina jako naturalny suplement potrafi uruchomić nasze własne komórki macierzyste i w aspekcie zdrowia daje każdemu naprawdę sporo korzyści.

Zresztą udowodniłem to już wielokrotnie i nadal będę to robił.

Wszystko dlatego, aby jak największe grono osób przekonało się do tego suplementu, bo wiem, że regularne zażywanie Lamininy jest ogromną korzyścią dla naszego organizmu, a przecież na zdrowiu zależy nam najbardziej, prawda?
No właśnie. Jeśli tak, to powinieneś się na taki suplement zdecydować.

Pewną mgiełką tajemnicy natomiast owiana jest cena Lamininy i pozostałych produktów, co wynika trochę ze złożoności tego tematu, ale rozbierzemy go dzisiaj na czynniki pierwsze.

Jaka faktycznie jest cena Lamininy i pozostałych trzech produktów.

Jedni uważają, że cena Lamininy jest zbyt wysoka, podczas kiedy inni sądzą, że nie ma pieniędzy, które by nie oddali za to, aby poprawić stan swojego zdrowia.
Osobiście murem stoję za tymi drugimi, ale rozumiem, w jakich czasach żyjemy i to, że wielu z nas każdą złotówkę przed wydaniem obróci kilkukrotnie.
To także jest fakt i trudno jest się z tym nie zgodzić.

Jak w związku z tym kształtują się ceny Lamininy?

Jaka jest więc cena Lamininy i innych produktów LifePharm Global Network.

Zanim przejdziemy do konkretów skupmy się jeszcze tylko na chwilkę na produktach firmy LifePharm Global Network (w skrócie LPGN).
O tym pisałem już wielokrotnie, ale podkreślę raz jeszcze, że Laminina jest podstawowym produktem, z którym firma wystartowała, ale później, aby przyspieszyć jej działanie wprowadziła trzy kolejne suplementy, bo 
poza tym mamy do czynienia jeszcze z:

 • Omega +++ odpowiadającą głównie za nasze serce i układ krążenia,
 • Immune+++ korzystanie wpływająca na układ odpornościowy,
 • Digestive+++ podnoszący sprawność układu pokarmowego i wydalniczego.

Koszta i cena Lamininy – brać czy nie brać?

Doszliśmy do sedna czyli ceny Lamininy. Ile zatem przyjdzie nam za nią zapłacić?
Przy czym musisz wiedzieć, że cena Lamininy zależy od sposobu jej nabycia.
Myślę, że możemy tutaj mówić o trzech takich sposobach:

1. Wyższa cena Lamininy – gdy kupujemy jako Klient detaliczny z oficjalnej strony (co jest pewne i bezpieczne, ale tutaj cena w zależności od kursu euro wynosi ok. 220 zł za opakowanie ) lub z drugiej ręki (tutaj trzeba uważać, aby zakupu dokonywać od zarejestrowanego partnera, bo z uwagi na rewelacyjne działanie Lamininy jest ona już podrabiana i co rusz słychać o dokonywanych oszustwach).
Uwaga, Partnerzy firmy LPGN mają zakaz sprzedaży tych produktów na portalach typu Allegro, Ebay itp. czy też tworzenia własnych sklepów z tymi produktami !
Ceny z drugiej ręki kształtują się od 150 zł za jedno opakowanie Lamininy wzwyż.

Uwaga!
Teraz doszła jeszcze kolejna opcja tj. zakup jako Klient preferowany, gdzie po rejestracji mamy dostęp do produktów z 25% zniżką w stosunku do Klienta detalicznego, a także pozwala na dostęp do automatycznej dostawy (zakupy z bezpłatną wysyłką i dostęp do darmowych prezentów), a także dostęp do udziału w ofertach specjalnych i promocjach.
Klient preferowany, jak się tylko na to zdecyduje może w każdej chwili płynnie zostać Partnerem firmy.

2. Niska cena Lamininy – gdy jesteśmy zarejestrowanym partnerem firmy LPGN.

3. Najniższa cena Lamininy – gdy jako partner firmy wiemy, jak ją jeszcze bardziej obniżyć.

Aby dowiedzieć się więcej o cenie Lamininy proponuję, abyśmy zaczęli od analizy punktu 1.
W tym przypadku możemy sobie kupić Lamininę z oficjalnej strony od Partnera firmy LPGN, który dał nam do niej link (takiej jak ta moja strona) lub kupić Lamininę od oficjalnego Partnera bądź na rynku wtórnym (co zdecydowanie odradzam i wiesz już dlaczego).

W 2. przykładzie jako Partner mamy dostęp do ceny hurtowej, czyli pakietów, gdzie pojedyncze opakowanie wychodzi znacznie taniej, niż gdy sami rejestrujemy się jako Kupiec bądź nabywamy Lamininę z drugiej ręki.
Więc jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej.

I wreszcie w 3. przykładzie możemy za Lamininę zapłacić najmniejszą cenę – czyli decydujemy się zostać Partnerem i nasz opiekun (sponsor) podpowiada nam, jak to zrobić.
Wówczas oprócz tego, że mamy dostęp do pakietów otrzymujemy również premie od sprzedaży wygenerowanych w naszym zespole. 

Zobaczmy wobec tego, jak cena Lamininy przekłada się teraz w poszczególnych przypadkach:

przykładowo w 1. przypadku cena Lamininy (jednego opakowania – 30 kapsułek) wynosi 36,20€  (plus koszty transportu ok. 11€ i plus 8% podatek VAT,), co w sumie daje 50,976€, a przy kursie 4,30 daje 219,20 zł.

w 2. przykładzie cena Lamininy
jest już niższa i zależy od pakietu, który sobie wybierzemy.
Przy czym z grubsza rzecz biorąc, im droższy pakiet, tym mniejsza cena pojedynczego opakowania. Niektóre pakiety nie są obciążone ceną transportu.
Na przykład przy ostatnim pakiecie promocyjnym jego cena wynosiła 302,40 euro brutto (z VAT-em i nie był on objęty kosztami transportu) i pakiet ten zawierał 12 opakowań, co powodowało, że jedno opakowanie kosztowało średnio 25,20€, czyli prawie 111 zł, co jak widzisz powoduje już dużą różnicę w cenie (przy czym tego pakietu już aktualnie nie ma).
Z tym, że co jakiś czas wchodzą nowe pakiety promocyjne.

Ale najwięcej zyskujemy w przypadku 3.

Bo gdy nabędziemy kolejny raz taki pakiet za 302,40€, to przy jego wartości punktowej dostaniemy zwrot 34€ na nasze konto, więc jeszcze o tyle pomniejsza się nam cena Lamininy i pozostałych produktów.
I to nie licząc dodatkowych euro za bonusy jak np. matrix, z którego dostajemy kolejne kilka lub kilkadziesiąt euro, bo kapitalny plan marketingowy płaci nam praktycznie za wszystko i w dodatku pozwala z czasem całkiem dobrze zarabiać na Lamininie.
Ale tutaj Twój opiekun podpowie Ci, jak można zarobić całkiem sporo na jednym tylko zakupie osoby poleconej przez nas do tego projektu. (Oczywiście jeśli opiekun to wie…).

Więc te zarobki są całkiem dobre i chyba warto się nad tym pochylić. 🙂

Nie trudno zatem zauważyć, że im kupujemy więcej, tym cena Lamininy jest niższa.
Tym samym warto się zastanowić jakiego rodzaju zakupy i w jakiej cenie chcemy dokonywać, a już zdecydowanie najlepiej przedyskutować to z osobą polecającą nam te produkty.

Dodać należy, iż cena jednego opakowania Lamininy i Omega+++ (nie mylić z Omegą dostępną na rynku!) jest taka sama, nieco niższa jest cena dwóch pozostałych produktów, czyli Digestive+++ i Immune+++.
Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Ci temat cen Lamininy i jak masz pytania to zamieść je proszę w komentarzu poniżej, albo kontaktuj się ze mną bezpośrednio.

A jeśli nie widziałeś jeszcze opinii o Lamininie i efektów jej działania w naszej rodzinie, to zobacz je koniecznie i zapraszam do rejestracji do Laminine bądź jej zakupu.

Przy czym jeśli chodzi o zakup, to zalecam go szczególnie osobom, które chcą tylko wypróbować Laminine, natomiast przy rejestracji sugeruję wykorzystać mnie do pomocy, aby nie popełnić jakiegoś błędu.

Wiem, że jak spojrzy się na te ceny, to mogą one niektórych odstraszyć, ale raz, że za zdrowie i życie trzeba zapłacić, a dwa to nie do końca tak wygląda, bo przecież da się na tym jeszcze zarabiać, bo tak skonstruowany jest ten projekt.

Mamy do wyboru zdrowie, albo … cierpienie.
(Przepraszam, że ujmuję to tak bezpośrednio, ale czy można inaczej?).

Wiesz już dlaczego te produkty warto kupić i jakie możesz mieć z tego korzyści, wiesz też, że rozwiążą one Twoje (bądź osób Ci bliskich) problemy zdrowotne.

Nie musisz mi jednak wierzyć na słowo – sprawdź rezultaty innych osób – w internecie są ich tysiące z całego świata, chociaż myślę, że jednak mi wierzysz. 🙂

Jeśli już wcześniej zapoznałeś się z Lamininą, to wiesz, że jest to produkt poza wszelką konkurencją, bo jako jedyny na świecie posiada czynnik wzrostu fibroblastów FGF2, który pobudza do pracy nasze własne komórki macierzyste, co sprawia, że doprowadza nasz organizm do pełnej równowagi i tylko nasz mózg decyduje o kolejności usuwania poszczególnych dolegliwości.

Więc nie ma na co czekać, bo czasy mamy jakie mamy i trzeba korzystać z tego póki jeszcze te produkty są dostępne na rynku, bo kto wie co będzie jutro…

Zadzwoń do mnie lub napisz i zapraszam do współpracy – oczywiście także możesz tutaj nabyć legalnie oryginalne produkty firmy LPGN.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Laminina cena – jaka rzeczywiście jest?
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma 18 komentarzy

 1. Pingback: Laminine – wyciąg z kurzych zapłodnionych jaj z 9 dnia inkubacji | Wszystko spoko

 2. ZONA MA NOWOTWÓR PIERSI.jEST PO BIOPSI.
  PROSZĘ O INFORMACJE JAKI RODZAJ LAMININA- KUPIC.

  1. Tego rodzaju porad udzielamy Partnerom w ramach naszej pomocy na czatach na Skype i grupach na fb.
   Więcej szczegółów wysłałem na priv.

   1. Macie jakieś badania naukowe lamininy, proszę o namiary.

 3. Jak poprawić organizm ludzki – odtruwanie organizmu
  z toksyn
  Toksyny zagrażają naszemu życiu podczas całej naszej egzystencji na ziemi.
  Nasz organizm wchłania różne szkodliwe trucizny, które niekiedy odkładają się w różnych jego miejscach – w rezultacie człowiek
  staje się chodzącą bombą, której zagrażać może bardzo wiele.
  Wystarczy przecież, że substancji szkodliwych będzie zbyt dużo i nasze ciało po
  prostu przegra walkę z nimi. Powinniśmy więc zadbać o to, by zabezpieczać swoje ciało przed trującymi substancjami i śmieciami, które się
  w nim składują. Aby to uczynić, warto przeprowadzić co jakiś czas odtruwanie organizmu z toksyn – tylko
  wtedy będziemy mieć pewność, że wszystko z nami w porządku i nie będziemy
  musieli się bać. Gdy cenimy sobie pewność, dobrze jest skorzystać ze sprawdzonych sposobów, których znaleźć można sporo w internecie, a także w gazetach z ogłoszeniami.

  Naprawienie organizmu ludzkiego to bardzo subtelna kwestia, dlatego powinniśmy się do niej przyłożyć, aby wykonać ją jak
  najlepiej i jak najskuteczniej, a także bezpiecznie. Niektóre metody mogą
  wydawać się dość niebezpieczne, więc warto korzystać
  tylko z takich, które są wydajne i które dają nam komfort psychiczny.
  Jednocześnie naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn musi przywodzić na
  myśl trudniejsze procesy czy też procedury
  – wtedy warto zaufać profesjonalistom. Generalnie odtruwanie ciała z substancji toksycznych nie
  należy do najtrudniejszych, ale niewiele osób zdaje sobie z
  tego w ogóle sprawę. Dlatego właśnie warto się tym zainteresować – dla dobra samego siebie.
  Gdy zależy Ci na Twoim organizmie, przetestuj Untoxin już teraz.

  Używałem tego typu leczenia przez wiele czasu i nie żałuję, moje
  zdrowie poprawiło się znacznie!
  oczyszczanie wątroby oliwą ostatnio opublikował…oczyszczanie wątroby oliwąMy Profile

  1. Dziękuję za ten komentarz, tylko nie widzę powodu, abym miał stosować jakieś inne produkty skoro firma LPGN oferuje nam m.in. Digestive, który problem odtoksyczniania organizmu załatwia… 🙂

 4. Czy można poprosić o efekty działania lamininy na kręgosłup (zwyrodnienia i przepuklina na kręgosłupie)

  1. O tak, choćby ja jestem bardzo przykładem działania Lamininy na kręgosłup 🙂
   Otóż mam zniesioną lordozę szyjną i lekarz stwierdził, że to jest miejsce, które nie nadaje się do operacji, a do bólu należy się nauczyć… a ból był nie do zniesienia.
   Tak w ogóle, to na początku byłem do tego bardzo sceptycznie nastawiony i kompletnie nie wierzyłem, że Laminina może mi pomóc przy kręgosłupie właśnie.
   I jak pomogła, to postanowiłem, że muszę powiadomić o tym cały świat…
   Ale, żeby się tutaj nie rozpisywać, to efekty w moim przypadku znajdziesz na tej stronie.

 5. Dzisiaj dowiedziałam się o tym suplemencie i chciałabym wiedzieć więcej

 6. Cukrzyca typ I pomaga laminina?

 7. W jakich naukowych czasopismach jest ten suplement opisany? Gdzie na stronach www instytucji naukowych są opisane kuracje przy zastosowaniu tego preparatu. Czy to nie jest naciąganie chorych na kasę,bo wiadomo ,że chory nowotworowe wyda każde pieniądze by pokonać np. chłoniaka

  1. Tak, przede wszystkim jest opisana w PDR (Physicians Desk Reference) – podręcznym wolumenie leków, z którego korzystają lekarze w USA i Kanadzie posiada też, jako jeden z niewielu suplementów na świecie liczne badania kliniczne.
   Więcej o tym można poczytać tutaj:
   https://laminina-opinie.pl/laminine-badania-kliniczne/
   Również wielokrotnie w czołowych mediach światowych była o tym mowa.
   Więcej tutaj:
   https://laminina-opinie.pl/coraz-wiecej-o-laminine-mediach/

 8. Stwierdzono u mnie zanik kory móżdżkowej (w czerwcu tamtego roku)
  Nie przepisano mi żadnych sposobów leczenia. Chciałbym się dowiedzieć czy stosując lamininę poprawię stan swojego zdrowia?

  1. Laminina pomaga nam w ten sposób, że doprowadza organizm do stanu homeostazy, czyli równowagi, w którym to stanie potrafi on poradzić sobie z większością chorób i przypadłości.
   W stanach poważnych, a o takim tutaj przypadku mówimy, dr Edward Andujar (lekarz naczelny LPGN) zaleca stosować minimum 5 Laminine x 2; 2 x Omega+++; 2 x Digestive+++ i 4 x Immune+++ dziennie.
   No i musimy się liczyć z dłuższym czasem stosowania tych produktów (może to być nawet rok, albo i jeszcze dłużej), który będzie potrzebny na doprowadzenie organizmu do wspomnianego stanu równowagi.
   Laminina nie koliduje w żaden sposób z produktami innych firm, natomiast stosując pozostałe produkty firmy LPGN należy mieć na uwadze ograniczenia ich stosowania, które opisane zostały w tym wpisie.
   Nie zaprzestajemy stosowania dotychczasowych leków, a o ograniczeniu ilości, bądź całkowitym zaprzestaniu podawania leków powinien zdecydować lekarz na podstawie wyników badań.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!