W tym wpisie postanowiłem zebrać te dotychczasowe opinie lekarzy o Lamininie, które są już zamieszczone w serwisie laminina-opinie.pl, ale w różnych miejscach.

Teraz opinie lekarzy o Lamininie będą w tutaj w jednym miejscu, a to dlatego, że widzę, iż wiele osób jest opinie lekarzy o lamininiezainteresowanych właśnie tym tematem.

Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że u nas nadal tkwi pozytywne nastawienie do działań lekarzy, co z jednej strony jest z pewnością dobre, ale czy zawsze?.

Nie chcę być tutaj źle zrozumiany, dlatego dwa słowa wyjaśnienia.

Uważam, że lekarze w Polsce robią świetną robotę, ale niestety nie we wszystkich dziedzinach.
Nie ma w ostatnim czasie żadnego postępu jeżeli chodzi o choroby przewlekłe i nowotwory, a dzieje się tak dlatego, że nie uczy się lekarzy, jak te choroby leczyć. Oby to się zmieniło jak najszybciej, ale póki co mamy to co mamy. Więc starajmy się pomagać sobie wzajemnie i korzystać z metod, które się sprawdzają.

Dlatego drogi czytelniku przekazuję w Twoje ręce ten wpis, gdzie lekarze z całego świata wypowiadają swoje opinie o Lamininie i pozostałych produktach firmy LifePharm Global Network (LPGN).

Poniżej zamieszczam opinie lekarzy o Lamininie, najwięcej wiedzy o Lamininie i pozostałych produktach ma oczywiście Lekarz Naczelny – członek Rady Naukowej LPGN dr Edward Andujar i siłą rzeczy filmów z nim jest najwięcej.
Ale myślę, że najważniejsze, to te jak działa Laminina i pozostałe trzy produkty tj.: Omega+++, Digestive+++ i Immunee+++:

i o badaniach klinicznych Lamininy i pozostałych produktów:

oraz tych dwóch sesji pytań i odpowiedzi:

Ale jest też już całkiem sporo opinii innych lekarzy o Lamininie i tych pozostałych wspaniałych produktach.

Na początek dr Inga Kovalevskaya – lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Lamininą, która omawia działania wszystkich czterech produktów:

Natomiast na poniższym filmie swoje opinie o Lamininie wyraziła dr Danuta Broniarczyk na bazie doświadczeń ze swoimi pacjentami.
Podczas eventu w Warszawie poruszyła takie zagadnienia jak: Parkinson, uszkodzenie wątroby, pojawienie się zdolności mówienia u 5 letniej dziewczynki z problemami poporodowymi z „Markerem 3”, problemy neurologiczne u dzieci (w tym autyzm), menopauza, oraz problemy z niepłodnością zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn:

A tutaj opinia rosyjskiego lekarza dotycząca 14 miesięcznego chłopca, u którego bardzo znacząca poprawa nastąpiła już po pierwszym dniu stosowania (dziecko zaczęło chodzić, a wcześniej pełzało):

Podczas eventu w Krakowie wypowiadał się też lekarz z Węgier Gyorgy Bandi, który sam pozbył się cukrzycy dzięki Lamininie, ale też przedstawił przypadek 7-letniego chłopca, który z wadą mózgu i po przeszczepie wątroby wyszedł z tych dolegliwości i jest teraz zdrowym dzieckiem.

To na chwilę obecną tyle z nagranych opinii lekarzy o Lamininie i pozostałych produktach.
Będę je tutaj zamieszczać na bieżąco.
Natomiast 
tutaj znajdziesz drogi czytelniku m.in. opinię lekarza weterynarii, bo Laminina działa również świetnie w przypadku zwierząt, o czym możesz się przekonać czytając ten wpis.

Myślę, że warto obejrzeć te opinie o Lamininie, wyrażane przez osoby, które tak, jak ja doznały już tego dobrodziejstwa stosowania tych wspaniałych produktów.
A jeśli jeszcze nie czytałeś o tym, jak można pozbyć się osteoporozy, to teraz możesz to nadrobić. 🙂

Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności

.

Opinie lekarzy o Lamininie i pozostałych produktach LPGN
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • laminina opinie lekarzy
  • lamine opinie lekarzy
  • laminine opinie lekarzy
  • opinie lekarzy o lamininie
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!