+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Lamiderm – nowy produkt firmy LPGN

Lamiderm – nowy produkt firmy LPGN

Dzisiaj w laminina-opinie o zapowiedzi wprowadzenia przez LPGN nowego produktu (Lamiderm) i rocznicowym evencie, który odbędzie się w Krakowie.

Już 23 października 2016 firma LifePharm Global Network (LPGN) wypuszcza na rynek nowy produkt o nazwie Lamiderm, a dokładniej Lamiderm Apex.

O Lamidermie wspominaliśmy już w ramach Laminine Nowości.

Jak widać już sama nazwa (Lami-derm) podpowiada trochę o możliwym zastosowaniu tego produktu. „Lami” od Lamininy i „derm” od dermatologii, co w sumie daje naturalny kosmetyk (serum) do twarzy. 🙂

Lamiderm będzie więc (nie tylko dla kobiet) świetnym produktem służącym do likwidacji zmarszczek i wszelkich innych niechcianych … narośli, zniekształceń czy zabarwień skóry.

Ale śmiało będą mogli z niego korzystać również mężczyźni, tym bardziej, że już doskonale wiemy jakie wspaniałe skutki przynosi suplement Laminina, więc zapewne fenomenalnie sprawi się również na naszych twarzach i skórze Lamiderm.

Przy czym najlepiej zawsze działa mieszanka, czyli wewnętrzne zastosowanie Lamininy i zewnętrzne Lamidermu.
Prezentacja Lamidermu nastąpiła właśnie u nas w Polsce podczas rocznicowego eventu (czyli rok po formalnym wejściu na polski rynek Lamininy), który odbył się w Krakowie w dniu 23 października 2016 roku.

Klikając w obrazek poniżej możesz sobie ściągnąć ulotkę Lamidermu:

lamiderm-produkt-lpgn

i trzeba przyznać, że Lamiderm (nazwa handlowa Laminderm Apex) prezentuje się całkiem okazale.

W skład Lamidermu wchodzą wyłącznie naturalne substancje wraz z czynnikiem FGF2, więc mamy tutaj gwarancję braku ewentualnych efektów ubocznych, co z pewnością przyniesie wyłącznie zadowolenie i uśmiech na twarzach osób z niego korzystających.

I właśnie szerokiego i pięknego uśmiechu z Lamidermem życzy wszystkim serwis laminina-opinie.

Znamy już znacznie więcej szczegółów o Lamidermie.
Wiadomo już, że zawiera on w sobie EGG, czyli wyciąg z zapłodnionego jaja kurzego.
Zastosowany na skórze powoduje zwiększenie elastyny, kolagenu i fibronektyny nawet o 350 procent w ciągu trzech dni.

Lamiderm Apex, to ekskluzywny krem do pielęgnacji skóry (głównie twarzy)

na początku będzie rozprowadzany w Polsce tylko w opakowaniach o pojemności 15 ml.
Wygląda na to, że to będzie hit sezonu 🙂

25.10.2016
Jesteśmy już po tym dwudniowym evencie firmy LPGN w Krakowie i z całą pewnością można już potwierdzić, że za chwilę będzie to niesamowity hit.

A to choćby tylko z tego względu, że firma daje gwarancję na LamiDerm Apex w postaci – uważaj 100% zwrotu pieniędzy dla niezadowolonych klientów(!) – zaszaleli z lekka 🙂

lamiderm gwarancjaA tak na serio to pokazuje, jak pewna swego jest firma wypuszczając na rynek Lamiderm.

Znamy też więcej szczegółów dotyczących Lamidermu, wymienię je poniżej: 

 1. Lamiderm zawiera w sobie LOX – ekstrakt z jaj stanowiący SEKRET Produktu, po użyciu którego skóra będzie znowu młoda.
 2. Jest to jedyny na świecie produkt, który dostarcza LOX (wspomagając syntezę kolagenu i elastyny) do skóry, zgłębiając jej wszystkie 3 warstwy.
 3. Badania kliniczne pokazały, że już po 3 dniach(!) używania tego kremu następuje 200 procentowy przyrost elastyny i 250 procentowy przyrost kolagenu, a w sumie daje to zdecydowaną poprawę w wyglądzie skóry.
Ponadto Lamiderm:
 • o 15% rozjaśnia skórę i redukuje kolor przebarwień na skórze,
 • dzięki zawartej witaminie C i E powoduje efekt oksydacyjny pomagając o 41% zlikwidować uszkodzenia z promieniowania ultrafioletowego,
 • ponadto zawiera w sobie olej kokosowy, aloes i wyciąg z jagód,
 • chroni skórę przed promieniem słonecznym,
 • zawiera w sobie kompleks rozjaśniający oraz
 • mieszankę synergizującą (redukcja przebarwień) i
 • mieszankę nawadniającą.

A co najważniejsze Lamiderm nie zawiera w sobie żadnych czynników sztucznych i potrafi ukryć blizny i zmarszczki na skórze.
Zobacz rezultaty po 10 i 14 dniach stosowania Lamidermu:

lamiderm rezultaty stosowania
W trakcie eventu przeprowadzono kilka badań na różnych osobach z egzemą i problemami skórnymi i w ciągu tylko 3 minut zdecydowanie wzrastały wartości kolagenu i elastyny i tak np. u kobiety z łuszczycą elastyna wzrosła z 50 do 72% i to tylko w ciągu 3 minut(!). Nie trudno więc sobie wyobrazić co będzie się działo w ciągu 3 dni, że nie wspomnę o dłuższym czasie.

Przyszedł czas, aby przedstawić zasady stosowania Lamidermu:
 • Lamiderm nakładamy na oczyszczoną uprzednio skórę,
 • czynimy to dwa razy dziennie co 12 godzin,
 • nakładamy równomiernie cienką warstwę Lamidermu.

Zobacz, jak stosować Lamiderm:

Proste prawda?

Po cichu podpowiem, że Lamiderm zastępuje już salony i gabinety kosmetyczne, a nawet kliniki dermatologiczne, bo efekty jego działania są tak samo dobre, jak Laminine i pozostałych produktów firmy LPGN.

Najnowszy film z USA – dr Edward Andujar pokazuje jak szybko Lamiderm działa na skórę:

(Uwaga, aby zobaczyć automatyczne tłumaczenie filmu na j. polski kliknij na dole po prawej stronie na Napisy i jak ukaże się pod tym notatnikiem czerwona kreska to wejdź w Ustawienia i tam kliknij w Napisy(1) angielski (wygenerowane automatycznie) i następnie pod tym kliknij w Przetłumacz automatycznie i wybierz język np. polski).

Zobacz jak wielu aktorów i znanych osobistości w Hollywood stosuje Lamiderm (ten film powstał w trakcie uroczystości rozdania Oskarów w dniu 25. 02.2017 roku):

Prezentacja Lamidermu po polsku (klikając w obrazek możesz obejrzeć i pobrać prezentację:

Lamiderm - prezentacja

Dr Edward Andujar w ramach sesji pytań i odpowiedzi w dniu 11.04.2017 odniósł się również do Lamidermu:

Mężczyznom też podoba się działanie Lamidermu zobacz jedną z opinii:

A tutaj możesz już legalnie nabyć oryginalny Lamiderm, przy czym najlepsze efekty Lamiderm daje, gdy również wewnętrznie spożywamy Lamininę (dlatego także taki zestaw firma przygotowała w swojej ofercie) – kliknij na obrazek, aby zobaczyć co dany pakiet zawiera.
Dlatego najkorzystniej jest się przyłączyć do firmy jako Partner, gdyż wówczas mamy dostęp do pakietów, aby to zrobić kliknij na zakładkę Dołącz teraz, zobaczysz wówczas jakie pakiety startowe są dostępne.
A najlepiej skontaktuj się ze mną to podpowiem co i jak trzeba zrobić, aby się to najlepiej opłaciło.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Lamiderm – nowy produkt firmy LPGN
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!