+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Jak pozbyć się padaczki

Jak pozbyć się padaczki

Ostatnio w serwisie dowiedziałeś się, jak pozbyć się miażdżycy, a dzisiaj odpowiemy sobie na pytanie, jak pozbyć się padaczki?

jak pozbyc się padaczkiPadaczka to z pewnością jedna z tych chorób, o której w dalszym ciągu wielu z nas ma dość okrojoną wiedzę.
Inną kwestią jest już to, że przyczyn epilepsji jest mnóstwo, choć większość kojarzy ją przede wszystkim z chorobą alkoholową.

Mimo wszystko nie przyczynom ten artykuł będzie poświęcony, ale sposobom na to jak pozbyć się padaczki.

Czy w ogóle jest to możliwe, a jeśli tak to co trzeba zrobić w celu pozbycia się padaczki?

Dieta.

Między innymi padaczka może być pokonana metodami naturalnymi, w tym także i dietą.
Chcąc zapobiec padaczce, nie można zapominać o diecie, która powinna być bogata we wszelkie składniki odżywcze. Szczególnie narażeni są tutaj cukrzycy, którzy cierpią na hipoglikemię, a więc niebezpiecznie niski poziom glukozy we krwi, co także może przyczynić się do ataku padaczki.
Wówczas szybko trzeba ten poziom podnieść, a więc zapobiec padaczce uzupełniając organizm w cukry.
Najlepszym rozwiązaniem będzie wówczas miód, który jest bogaty w szybko przyswajane glukozę i fruktozę. Zapobiegawczo dobrze często mierzyć cukier, aby w odpowiednim czasie zapobiec jego spadkowi.

Sama dieta dla chcącego pozbyć się padaczki musi być pozbawiona toksyn. Sugeruje się zatem naturalne jedzenie z dużą ilością kawasów OMEGA-3 oraz OMEGA-6. Chora osoba spożywać powinna więc wiele ziaren, owoce morza, rośliny liściaste i strączkowe oraz zioła.

Eliminowanie toksyn w pozbywaniu się padaczki.

Ważne, aby człowiek, który cierpi na padaczkę, wyeliminował ze swojego organizmu toksyny.
Wprawdzie wszelkie głodówki mogą być tu niebezpieczne, ale w pozbyciu się padaczki pomagają różne ćwiczenia. Wszystko dlatego, że najłatwiej toksyny usunąć wraz z potem, a ten pojawia się właśnie przy wzmożonej aktywności.
Jeśli więc chcemy pozbyć się padaczki, aktywność fizyczna jest podstawą.

Kąpiele.

W pozbyciu się padaczki sprawdzają się także kąpiele, choć nie w chlorowanej wodzie. Dobrymi źródłami wody są tu wszelkie wody czyste, a więc jeziora, rzeki czy morza.
W domu w pozbyciu się padaczki pomagają kąpiele w wodzie morskiej z dodatkiem pół kilograma nieczyszczonej soli morskiej na wannę. W solance takiej chcący pozbyć się padaczki zanurza się przez dwadzieścia minut.

Leki na wyleczenie padaczki.

Na rynku istnieje dziś wiele leków, które mają służyć wyleczeniu padaczki, choć wszystkie antykonwulsanty, mimo iż mogą pomóc, to zawsze niosą w sobie jakieś skutki uboczne. Nie zawsze zatem pokonanie padaczki przez leki z zakresu medycyny na bazie chemii jest skuteczne.

Produkty firmy LPGN.

W pozbyciu się padaczki sprawdzają się bardzo produkty z rodziny LPGN, między innymi Laminine i bogaty w kwasy tłuszczowe jeden z produktów firmy LPGN, a mianowicie Omega+++.
Szczególnie dobre rezultaty stosowanie tego suplementu diety daje w trakcie stosowania go przez dzieci. (Tutaj opisałem skład Lamininy).

Tym bardziej warto się Lamininie przyjrzeć bliżej, bo przede wszystkim nie niesie ona za sobą żadnych skutków ubocznych.

A pomaga często pozbyć się padaczki już po kilku – kilkunastu tygodniach.

Mamy już sporo przykładów z naszego podwórka, gdzie wielu osobom udało pozbyć się padaczki.
Pozbycie się padaczki metodami niekonwencjonalnymi daje o wiele lepsze i co ważne bardziej trwałe efekty.
Dzieje się tak dlatego, że wspomagająca ten proces Laminina posiada w sobie FGF2 – czynnik, który sprawia, że nasz organizm sam się leczy(!).
Tym samym w pierwszej kolejności skupić się trzeba na słabościach własnego organizmu, dzięki czemu sięganie po leki na bazie chemii nie będzie konieczne.

Niebawem powiem Ci, jak można pozbyć się autyzmu – bo na tym polu medycyna konwencjonalna nie ma jeszcze niestety spektakularnych efektów.

Zachęcam do rejestracji w LPGN lub dokonania legalnie zakupu Lamininy bądź przyłączenia się do współpracy w ramach tego projektu.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Jak pozbyć się padaczki
([za]) [łącznie] głos [y]

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!