+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Działanie Lamininy na zwierzęta, czyli Laminine dla zwierząt

Działanie Lamininy na zwierzęta, czyli Laminine dla zwierząt

Ostatnio w laminina-opinie.pl powiedzieliśmy o tym, jak Laminina jest przedstawiana w mediacha dzisiaj o tym, jak Laminina działa na zwierzęta.

Laminine dla zwierząt.

O korzystnym wpływie Laminine na organizm człowieka z pewnością wiesz już bardzo dużo, bo pisałem o tym wielokrotnie.
Laminine dla zwierzątWarto mimo wszystko pamiętać, że środek ten sprawdza się nie tylko przy kobietach, mężczyznach czy dzieciach.
Nie zapominajmy bowiem, że specyfik ten można podawać również i zwierzętom.
Pokażemy tutaj nie tylko jak działa Laminine dla zwierząt, ale również jak podawać Lamininę psu, czy kotu.
Większość nie wie jednak jak dawkować Laminine swoim zwierzętom i zwyczajnie się tego obawia. Doskonale ich rozumiem i postanowiłem tej kwestii przyjrzeć się nieco bliżej. Sam mam bowiem zwierzęta i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak cierpimy, kiedy coś dolega naszym czworonogom. W czym w związku z tym pomaga Laminina zwierzątom i o czym musisz pamiętać, podając ten suplement swoim pupilom?

Psy, koty, konie i nie tylko.

Zacznę tutaj od tego, że Laminine dla zwierząt w każdej sytuacji jest jak najbardziej wskazana.

Nie ma tutaj bowiem żadnych powodów do obaw, bo Laminine na pewno nie zaszkodzi. Zresztą doskonale świadczą o tym różne przykłady z życia, które za chwilę Ci przytoczę.

Doskonałym przykładem tego, jak działa Laminne dla zwierząt, jest przypadek kota chorego na białaczkę. Nie jadł on oraz nie pił, aż do czasu, kiedy to właściciel sięgnął po Laminine. Po kilku miesiącach był on już pełen życia, choć samą poprawę w wyglądzie oraz zdrowiu zauważono już po kilku dniach.

To samo tyczy się także sznaucera, u którego wykryto zmiany nowotworowe. Laminine okazała się tutaj zbawienna, a pies stał się pełen życia. Zmniejszyły się też guzy nowotworowe, które stały się również bardziej wiotkie.

Przypadek naszej kotki i suczki opisałem w wpisie: efekty działania Lamininy, a poniżej zamieszczam filmiki pokazujące w jaki sposób my z żona podajemy te produkty naszym zwierzętom.

Tak dla suczki „Mony”:

i Tak kotce „Młodej”:

Jak w związku z tym widzisz, Laminine dla zwierząt jest środkiem bardzo korzystnym, który działa równie dobrze, a może i lepiej niż w przypadku ludzi. Powyższe przykłady doskonale o tym świadczą, choć tych jest rzecz jasna o wiele więcej. Dotyczą one nawet ptaków, o czym możesz przekonać się, oglądając poniższe wideo.

To wręcz niesłychane, jak zwierzętom smakują produkty firmy LPGN.
Zobacz, jak kotu smakuje oprócz Laminiy – Omega+++:

A psu Laminina:

Dawkowanie i częstotliwość podawania Laminine dla zwierząt.

Oczywiście podając Laminine dla zwierząt, nie możesz dawkować tego suplementu w takich ilościach, jak ma to miejsce w przypadku ludzi. Tutaj suplementacja wygląda nieco inaczej. Wiele na pewno zależy od tego ile waży i w jakim stanie jest Twoje zwierzę, bo im jego stan jest gorszy, tym oczywiście możesz sobie pozwolić na większą dawkę Laminine.

Jeśli natomiast Laminine podajesz zwierzętom czysto profilaktycznie, to możesz trzymać się dawkowania ze względu na wagę. Tak więc:
  • 0-18 kg – połowa do 1 kapsułki dziennie
  • 18 – 36 kg – 2 kapsułki dziennie
  • 36 – 45 kg – 3 kapsułki dziennie
  • ponad 45 kg – 4 kapsułki dziennie

Patrząc natomiast na częstotliwość podawania Laminine dla zwierząt to najlepiej, jeżeli zalecaną dawkę podzielisz równomiernie i podasz swojemu czworonogowi dwa razy dziennie co 12 godzin.

Inni natomiast nie widzą potrzeby podawania Lamininy zwierzętom tak często, a przynajmniej nie profilaktycznie. Starszym zwierzętom podają oni Laminine dwa razy w tygodniu po połowie kapsułki.

Odniosę się jeszcze do Laminine OMEGA+++. Chodzą słuchy, że po tę odmianę Laminine w przypadku zwierząt lepiej nie sięgać, bo stają się one po niej bardziej pobudzone. To oczywiście prawda, choć zdarzają się sytuacje, kiedy wskazane jest, abyś podał Laminine OMEGA+++ swojemu zwierzęciu. Szczególnie pomyśleć o tym musisz, jeśli jesteś właścicielem kota, który nie ma apetytu i nie chce jeść. Ma ona smak ryby, co u kotów zawsze jest ponętne, a więc szybko wraca im apetyt i są one pełne życia.

Natychmiastowy efekt

Mówiąc o Laminine dla zwierząt, warto odnieść się do jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii.

Otóż u zwierząt o wiele szybciej niż w przypadku ludzi widać efekty stosowania takiej kuracji. Można powiedzieć, że te w ich przypadku są niemal natychmiastowe, a zwierzę już po dosłownie kilku dniach całkowicie się zmienia i są to rzecz jasna zmiany na lepsze.

Jak więc widzisz, suplementacja Laminine dla zwierząt jest jak najbardziej wskazana. Jeśli chcesz, aby Twój zwierzak był zdrowy, na pewno warto po nią sięgnąć.
Wówczas oboje będziecie cieszyć się doskonałym zdrowiem, na czym chyba Ci zależy, prawda?

Tutaj możesz legalnie nabyć oryginalną Lamininę, bądź przyłączyć się do szczęśliwej społeczności LamiNine.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Działanie Lamininy na zwierzęta, czyli Laminine dla zwierząt
([za]) [łącznie] głos [y]

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!