Poprzednio dowiedziałeś się, jak pozbyć się hemoroidów, a ponieważ dość często jestem pytany o dawkowanie Laminine, dlatego dzisiaj w serwisie laminina-opinie zajmiemy się tym tematem.

Nie jest łatwo powiedzieć jak dawkować Lamininę, bo przecież każdy przypadek jest inny i inaczej to wygląda kiedy dawkowanie lamininestosujemy Lamininę profilaktycznie (1 do 4 kapsułek), a inne dawkowanie Laminine będzie np. przy raku (od 10-15 kapsułek), czy innych poważnych chorobach bądź schorzeniach.

Choć nie ma niewłaściwego sposobu dawkowania suplementu Laminine to dla osiągnięcia najlepszych wyników zaleca się, aby zażywać Laminine na czczo i popijać czystą ciepłą wodą (nie herbatą, sokiem, kawą itp.).

Najlepiej zażywać ten suplement co najmniej pół godziny przed posiłkiem lub dwie godziny po posiłku, bo wówczas następuje najlepsze wchłanianie bez żadnych strat. 

Jeśli nie dolega Ci nic poważnego (chociaż nie znaczy to, że w organizmie wszystko jest ok.), ale chcesz być zdrowym to może wystarczyć Ci dawkowanie nawet od 1 do 2 kapsułek dziennie.

Dawkowanie Laminine – początek.

Laminine najlepiej jest spożywać zaczynając od jednej kapsułki w pierwszym dniu, dwóch w drugim, trzech w trzecim, czterech w czwartym i później zwiększać co dwie, czyli 3 rano i 3 wieczorem itd.

Można wyróżnić dwa sposoby dawkowania Laminine:

  • 1 – 4 kapsułek dziennie – dawka profilaktyczna i
  • dawka pozwalająca na pozbycie się problemów zdrowotnych i różnych schorzeń – powyżej 4 kapsułek (przy czym zwiększamy po dwie, co wynika z faktu, że Laminina działa przez 12 godzin – więc o jedną więcej rano i jedną wieczorem).

Dawkowanie Laminine – tabela.

Przez lekarzy firmy zostały przygotowane już dwie orientacyjne tabele (pierwsza i druga), dzięki którym wiemy, jak wygląda prawidłowe dawkowanie Laminine, z których najlepiej skorzystać szczególnie w początkowej fazie, później możesz to sobie regulować w zależności od indywidualnych efektów.

Natomiast sugerowany czas zażywania Lamininy to minimum 3 miesiące (choć u wielu osób efekty występują wcześniej, a nie rzadko są to dość spektakularne rezultaty. ale znam też osoby, którym w takim okresie Laminina nie pomogła, ale stosowały tylko po 4 kapsułki, co przy ich schorzeniach wg tabeli było zbyt małą ilością).
Później można próbować zmniejszać dawkę, szczególnie po uzyskaniu oczekiwanych rezultatów.

Przy poważniejszych schorzeniach i chorobach należy zmienić dawkowanie Laminine i zażywać od 6 do nawet 15 kapsułek dziennie.

Przy czym są to tylko sugerowane dawki i ilość spożywania Lamininy zależy od danego organizmu i Twojego samopoczucia.

Co ważne, to ilość spożywanej wody (czystej najlepiej filtrowanej wody koniecznie ze szczyptą soli na szklankę) w trakcie przyjmowania Laminine bez względu na jej dawkowanie.

Wszyscy specjaliście to wyraźnie podkreślają pij bardzo dużo wody. W ogóle powinno się pić dużo wody, a w szczególności przy spożywaniu Laminine. Szacuje się, że ilość spożywanej wody powinna wynosić ok. 30 ml na jeden kilogram masy ciała, co przy np. 60 kg wagi ciała daje 2, a przy 90 kg ok. 3 litry dziennie.
Ja wiem, że to może wydawać się dużo, szczególnie osobom, które do tego nie są nauczone, ale należy pić ciepłą wodę często, małymi łykami i stopniowo okaże się, że możesz pić coraz więcej.

Oprócz Lamininy ważne jest też wiedzieć jak dawkować pozostałe suplementy tj. Laminine Omega+++, Digestive+++ i Immune+++.

Lamininy Omega+++ nie należy spożywać bez konsultacji z lekarzem w jednym przypadku, gdy przyjmujemy lek Warfin na rozrzedzanie krwi.
Natomiast Immune+++ nie należy podawać przy raku kości, chłoniaku i białaczce ponieważ zawarta w niej mieszanina polisacharydów stymuluje produkcję białych krwinek i może wpłynąć na pogorszenie stanu osoby chorej.
W tych przypadkach najlepiej podawać duże ilości naturalnej witaminy C.
Digestive+++ nie należy stosować przy krwawieniach z jelita.

Dawkowanie Omega+++

Przeważnie jest to jedna do dwóch kapsułek dziennie. Podobnie rzecz się ma w przypadku Digestive+++ i Immune+++, chociaż tu ilości mogą być większe w zależności od rodzaju przypadłości.

Czy wiesz, że:

  • Laminine Omega+++ wspomaga Lamininę w jej działaniu i wzmacnia to działanie nawet około czterokrotnie?

UWAGA!
Nie przyjmujemy Omegi+++ przy podawaniu leku o nazwie Warfin
, stosowanego na rozrzedzanie krwi.

Jak już jesteśmy przy dawkowaniu Lamininy, to dobrze jest też wiedzieć, jak zażywać poszczególne produkty.

Otóż:

  • Laminine zażywamy na 30 minut przed jedzeniem rano i wieczorem (co 12 godzin);
  • Digestive+++ na 15 minut przed jedzeniem (jak zażywamy jedną kapsułkę, to przed obiadem);
  • Omegę+++ i Immune+++ w trakcie jedzenia.

Na koniec jeszcze słowo o formie spożywania Laminine. Laminina jest w kapsułkach i w tej formie możemy ją zażywać. Możemy też rozłączyć kapsułkę i używać Lamininę w formie proszku, bądź rozpuścić ten proszek w wodzie, co polecam zdecydowanie najbardziej, bo wówczas wchłanianie jest najlepsze (co prawda niektóre osoby wyczuwają wówczas woń jajka, ale to oznacza, że mają do czynienia z oryginalnym produktem, tym bardziej gdy zabarwi się on na zielono po dłuższym czasie).

Uwaga!
Ponieważ Laminine działa rewelacyjnie jest już bardzo często podrabiana i w związku z tym było już wiele przypadków oszustwa, dlatego też należy szczególnie uważać od kogo kupuje się Lamininę.
My jako Partnerzy firmy mamy zakaz sprzedaży tych produktów na portalach typu Allegro, Ebay itp. czy też tworzenia własnych sklepów z tymi produktami.
Każdy z Partnerów LPGN posiada taką stronę (i każdy, kto sprzedaje te produkty powinien okazać się taką stroną), dzięki której można dokonać bezpiecznie zakupu i przyłączyć się do zespołu szczęśliwych ludzi.
Szczęśliwych bo przede wszystkim całkowicie zdrowych i w dodatku zarabiających duże pieniądze. 🙂

Jeśli jeszcze dawkowanie Laminine budzi w Tobie jakiekolwiek wątpliwości pytaj (np. w komentarzu pod wpisem) – pomogę.
A jeśli chcesz przystąpić do
współpracy lub legalnie zakupić oryginalną Laminine to zapraszam serdecznie, a kolejnym razem powiemy sobie jak pozbyć się miażdżycy.

   Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Dawkowanie i zażywanie Laminine
([za]) [łącznie] głos [y]
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!