+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF2)

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF2)

Dzisiaj w laminina-opinie powiemy sobie co to jest czynnik wzrostu fibroblastów (FGF2) i dlaczego ma on aż tak zasadnicze znaczenie w wspomaganiu procesu leczenia wszelkich schorzeń.

czynnik wzrostu fibroblastowNa tym etapie przyswajania wiedzy powinieneś już zdawać sobie sprawę z tego, czym jest Laminina i jak oddziałuje na organizm człowieka.
Jeśli śledzisz moje dotychczasowe wpisy regularnie i dokładnie, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to suplement diety niezwykle korzystny dla każdego organizmu.
Być może potrafisz nawet wymienić jej skład…?

Jeśli nie to podpowiadam, że Laminina składa się z:

W praktyce jedna kapsułka zawiera w sobie:

  1. czynnik wzrostu fibroblastów (FGF2),
  2. aminokwasy,
  3. chrząstkę z płetwy rekina (proteiny morskie),
  4. fermentowany żółty groch (fito-proteiny)
  5. i teraz dodatkowo jeszcze witaminę C i D3.

Czynnik Wzrostu Fibroblastów – najważniejszy z ważnych

Nie bez powodu czynnik wzrostu fibroblastów umieściłem tu na pierwszym miejscu, gdyż jest to składnik zdecydowanie najważniejszy.
Czynnik Wzrostu Fibroblastów Laminina-OpinieDawno udowodniono, że czynniki wzrostu fibroblastów działają za pośrednictwem receptorów zlokalizowanych na powierzchni komórek docelowych.

To z kolei rozpoczyna proces wytwarzania cząsteczek mediatorów, które uczestniczą w przekazaniu sygnału przez błonę komórkową. Poza tym czynnik ten odgrywa ważną rolę w proliferacji i różnicowania wszystkich tkanek komórkowych.

Tak mówią specjaliści, choć dla zwykłego człowieka, który nie jest lekarzem może się to wydawać zbyt zawiłe. Należy zapamiętać jednak najważniejsze, a więc to, że:

Czynnik wzrostu fibroblastów i jego ograniczona ilość w organizmie.

Wiadomo, że czynnik ten znajduje się w naszym organizmie w bardzo ograniczonej ilości, bowiem ilość czynnika wzrostu fibroblastów wystarcza nam góra do 25 roku życia.
Problem w tym, że przeprowadzone w latach 80. ubiegłego wieku badania potwierdziły przypuszczenia naukowców, którzy udowodnili, że największe stężenie ma on w młodym organizmie. Wraz z wiekiem go ubywa, a niemal zupełnie znika z ludzkich komórek u osób po 25. roku życia.
Jedynym sposobem jest dostarczenie go z zewnątrz.

A na zewnątrz nie ma żadnych innych dostępnych czynników wzrostu fibroblastów FGF2 poza Lamininą – na całym świecie!

Duże stężenie czynnika wzrostu fibroblastów znajduje się w ludzkim łożysku, a także w 9. dniu inkubacji kurzego jaja. Właśnie tę formułę znajdziemy w suplemencie Laminine, który tym samym jest stworzony do tego, aby obudzić nasze komórki macierzyste i tą drogą naprawiać organizm człowieka od środka.

Zobacz opinie o Lamininie i zapraszam do współpracy i (lub) zakupu Lamininy.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF2)
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Pingback: Laminina – najnowsze odkrycie wśród suplementów – Sklepnaturaart.pl

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!