+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Coraz więcej jest o Laminine w mediach

Coraz więcej jest o Laminine w mediach

Laminina podbija świat swoją niesamowitą wręcz skutecznością w działaniu i nie dziwi już fakt, że coraz to więcej mediów zaczyna dostrzegać ten fenomenalny produkt.

laminina w mediachDlatego w serwisie laminina-opinie.pl zbierzemy to w jednym miejscu pod tym właśnie tytułem: „Laminine w mediach”.

Właśnie teraz (luty 2017) również i polska Telewizja Polsat nieśmiało wspomina o Lamininie, chociaż nie wymieniając naszej nazwy, tylko pokazując wszystkie produkty.
Zawsze to lepsze niż nic, teraz czas na kolejne polskie stacje telewizyjne, aby zajęły się produktem, który pomaga w niesamowity sposób dochodzić do zdrowia osobom, którym medycyna akademicka mówi, że już nic się nie da zrobić.
Zobacz ten film:

Na filmie jest mowa o uzdrawianiu z glejaka – raka złośliwego mózgu oraz raka nerki z przerzutem na płuca.
Uwaga koszty terapii Lamininą, o których jest mowa na filmie można znacząco obniżyć.
Laminine jest oficjalnie dopuszczona do sprzedaży na terenie Polski od października 2015 roku, ale z uwagi na jej rewelacyjne działanie jest już wiele przypadków podrabiania preparatu.

Telewizja American Health Journal opublikowała film z Kevinem Sorbo odtwórcą w słynnym serialu „Herkules”, który dzięki Lamininie mógł powrócić do normalnego życia:

Wcześniej o Lamininie powiedziano m.in. w niżej wymienionych mediach:
  • Historię powstania Laminine przedstawiła kanadyjska telewizja CTV:
    (Włącz polskie napisy:
    aby zobaczyć automatyczne tłumaczenie filmu na j. polski kliknij na dole po prawej stronie na „Napisy” i jak ukaże się pod tym notatnikiem czerwona kreska to wejdź w „Ustawienia” i tam kliknij w „Napisy(1) angielski (wygenerowane automatycznie)” i następnie pod tym kliknij w „Przetłumacz automatycznie” i wybierz język np. polski).

  • Niedawno ukazał się też reportaż w telewizji American Health Journal dotyczący Laminine Immune+++:

  • Również obszerny reportaż ukazał się w tej samej telewizji dotyczący produktu z grupy Laminine, dotyczacy Omega+++:

Będę tu zamieszczać kolejne filmy, jakie będą powstawać o Laminine i pozostałych produktach. 🙂

Tymczasem zapraszam Cię do przyłączenia się do mojego zespołu lub dokonania legalnie zakupu oryginalnej Lamininy i pozostałych produktów firmy LPGN.

  Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Coraz więcej jest o Laminine w mediach
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!