+48 660 758 540

lamininaopinie@gmail.com

Laminina-Opinie.pl

Centrum Twojego zdrowia

Cała prawda o Lamininie

Cała prawda o Lamininie

Jaka jest cała prawda o Lamininie?

LamininaJak chcesz wziąć udział w konkretnym programie, to najlepiej dowiedzieć się o nim całej prawdy.
Dlatego dzisiaj w laminina-opinie.pl zobaczysz jaka jest prawda o Lamininie!

Laminine – środek, który na rynku cieszy się coraz większą popularnością i według ekspertów nie jest to jeszcze apogeum jego popularności.
Czy jednak może być inaczej, kiedy zachwala go tak wielu klientów? Przyjrzyjmy się zatem dokładniej temu preparatowi.
Czemu w związku z tym Laminine zawdzięcza swoją siłę?
Co każdy z nas powinien o niej wiedzieć?

Organiczny „złoty środek”

Zacznijmy od tego, że suplement Laminine swoją nazwę zawdzięcza białku, jakim jest Laminina. Wprawdzie sam produkt nie zawiera Lamininy to jednak na organizm działa podobnie jak to białko, które w układzie każdego z nas występuje na poziomie komórkowym, powodując, że nasz organizm leczy się sam.

Taka jest właśnie cała prawda o Lamininie.

Laminina – białko na znak krzyża

Struktura lamininySama Laminina składa się z trzech łańcuchów, które połączone są ze sobą za pomocą wiązań di-siarczkowych. Te układają się w charakterystyczny sposób, tworząc kształt krzyża. W nim dwa krótsze „ramiona” łączą inne cząsteczki, podczas kiedy dłuższy łańcuch łączy się z ich komórkami. Dlatego też dla każdego organizmu komórkowego jest ona niezbędna.

Mózg i tkanki mięśniowe

Warto wspomnieć tu o tym, że najbardziej Laminina wpływa na mózg oraz tkanki mięśniowe organizmu. Naukowo udowodniono już, że bez składników Lamininy mózg człowieka nie funkcjonowałby prawidłowo. Poza tym ich brak powoduje dysfunkcję mięśniową oraz doprowadza do progerii, a więc stanu, który przypomina starzenie się.

Teraz kiedy wiesz już, jaka jest cała prawda o Lamininie, możesz zdecydować się na zakup tego środka. Z pewnością nie będzie to decyzja, której następnie pożałujesz. Jak najbardziej w utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji pomoże Ci ona znacząco. Moglibyśmy stwierdzić, że jest to preparat prozdrowotny, który wart jest swojej wcale przecież nie najwyższej ceny.

Wykazałem Ci właśnie jaka jest cała prawda o Lamininie.

Reszta należy już do Ciebie. To ty musisz zdecydować, czy rzeczywiście zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze i zdecydujesz się na preparat Laminine.

Zobaczmy jeszcze tylko jakie suplement Laminina ma ZNACZENIE DLA ORGANIZMU CZŁOWIEKA:

Otóż regularne stosowanie Laminine:

 • Redukuje oznaki starzenia,
 • Wzmaga produkcję kolagenu w skórze,
 • Podtrzymuje optymalny poziom kortyzolu,
 • Reguluje poziom serotoniny,
 • Wzmacnia siłę fizyczną, psychiczną i emocjonalną,
 • Redukuje fizyczny i psychiczny stres,
 • Normalizuje sen,
 • Przywraca siły po wysiłku obciążonym mięśniom,
 • Reguluje bóle w ciele,
 • Reguluje poziom testosteronu u mężczyzn,
 • Polepsza wytrzymałość i dodaje energii,
 • Zwiększa libido u kobiet,
 • Pomaga w funkcjonowaniu mózgu, polepsza pamięć i koncentrację,
 • Polepsza ogólne samopoczucie.

Produkt posiada certyfikaty FDA i GMP i od dwóch lat jest już wpisany do oficjalnego rejestru leków i suplementów PDR, z którego korzystają amerykańscy i kanadyjscy lekarze. (Physicians Desk Reference – pod tym linkiem znajdziesz też badania kliniczne, jakie już zakończono).

O tym jak działa Laminina mówią przede wszystkim opinie o Lamininie, które naprawdę warto zobaczyć.

 Zobacz, jak sobie pomóc zdrowotnie i finansowo:Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Marek Nowacki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Cała prawda o Lamininie
([za]) [łącznie] głos [y]

Ten post ma 10 komentarzy

 1. Laminine to obecnie najlepszy suplement diety jaki znam.

  1. No zdecydowanie, nie ma drugiego takiego preparatu na świecie, który działałby tak wszechstronnie i przede wszystkim pobudzał do działania nasze własne komórki macierzyste!

 2. No poczytalam sobie troszkę, ciężko przejść obok tego obojętnie osobie chorej. Żeby tylko rozczarowanie brakiem efektów nie załamało człowieka, bo czasem nadzieje poklada się ogromne, a chęć życia bez bólu i w zdrowiu podtrzymują tlaca się nadzieję że może… Teraz się Uda… Ja choruję na raka szpiku kości, byłam raz na przeszczepie komórek macierzystych, rok remisji, od roku znów na chemii, moja mama cukrzyca, jedna noga amputowana, druga do amputacji, może coś Pan napisze na priv, mail

  1. Witam serdecznie, wysłałem odpowiedź na priv.
   Tutaj natomiast powiem, że Laminina budzi do życia i zmusza do działania nasze własne komórki macierzyste.
   Między innymi dlatego właśnie pomaga ludziom w walce z takimi chorobami jak nowotwory, Parkinson, SM, cukrzyca więc możliwe, że i w tych przypadkach też może pomóc.
   Ale proszę pamiętać że to nie różdżka czarodziejska i należy się nastawić na długotrwałe zażywanie i odpowiednie dawki.
   Klika przykładów działania Lamininy i produktów LPGN zamieściłem w tym wpisie: https://laminina-opinie.pl/laminine-pozbyc-sie-nowotworow/

   Pozdrawiam z uśmiechem 🙂
   Marek Nowacki

   1. Dzień dobry..śledzę forum i mam pytanie. Czy można bez obawy przyjmować produkt, przy podwyższonej kreatyninie, gdzie jestem na diecie niskobiałkowej?

    1. Laminina jest produktem zupełnie naturalnym (ekstrakt z jaja kurzego w 9 dniu inkubacji) i nie koliduje z żadnymi chorobami, ani też z przyjmowanymi lekami.
     Tym niemniej wysłałem dodatkowe zapytanie w tej sprawie do dr Edwarda Andujara i dostałem odpowiedź, że Laminina obniża kreatyninę i ma śladowy wpływ na dietę proteinową. 
     Także można śmiało ją stosować w Pani przypadku, z tym, że zaczynamy jak zawsze od małych ilości i stopniowo je zwiększamy, najlepiej do optymalnie wysokiego poziomu i po uzyskaniu efektów stopniowo te ilości obniżamy.
     Tutaj więcej o tym, jak stosować Lamininę i poszczególne produkty LPGN.
     Pozdrawiam i zdrówka życzę 🙂

 3. mam pytanie czy laminima nadaje sie dla 17 letniego chłopaka po duzym urazie nogi ?? Po wypadku zerwana tetnica, częsciowo wyciete miesnie odpowiadające za ruch stopy. Uszkodzony nerw strzałkowy ( zachowana ciagłosc) brak czucia i ruchu stopy. Zerwane wszytskie wiezadla w kolanie itp. wszystko co mozliwe było do zerwania w stawioe kolanowycm zostało zerwane. Aktualnie chłopak jest po kilku operacjach.
  Bardzo prosze o odpowiedż

  1. Dotychczas osobiście nie miałem takiego przypadku, ale skoro Laminina budzi do życia i zmusza do działania nasze własne komórki macierzyste i pomaga ludziom w walce z takimi chorobami jak nowotwory, Parkinson, SM, cukrzyca (działa też bardzo dobrze na mięśnie i często naprawia nerwy, które rzekomo nigdy już nie miały być sprawne) można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że i w tym przypadku też może pomóc.
   Ale należy przy tym pamiętać, że to nie jest różdżka czarodziejska i lepiej nastawić się na długotrwałe zażywanie i odpowiednie dawki, chociaż to jest młody organizm, więc może sobie z tym poradzić znacznie szybciej niż normalnie.
   Więcej o tym co z tym dalej zrobić wysłałem na priv.

 4. Niesamowity produkt! Bardzo mi pomógł w regeneracji organizmu. Myślę, że każdy, kto się waha, powinien spróbować.

  1. Dziękuję Izo za ten komentarz, bo dzisiaj wiele osób pomimo, iż tak wiele zawdzięcza Lamininie (i pozostałym produktom firmy LPGN) nie chce tego wyrazić na ogólnym forum.
   Nie wiem z czego to wynika, chociaż i ja często tak mam w wielu innych podobnych przypadkach, więc raczej rozumiem te osoby.
   Ale czy właśnie w przypadku Lamininy nie powinniśmy jej chwalić, aby ludzie, którzy jej potrzebują z tego produktu skorzystali…?
   No bo, jak inaczej będą mogły stwierdzić, czy Laminina w ich przypadku zadziała?

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Close Menu
Podziel się

Podziel się

Podziel się tym z przyjaciółkami!